x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yeni doğan bebeklerin temizlikleri doğumun hemen sonrasında başlamaktadır. Annelerin bebeklerin hassas cildine uygun ürünleri tercih etmesi gerekmektedir. Şampuanları saça uyumu PH değerinden çıkarılmaktadır. Her şampuan cilt yapısı ile uyumlu değildir. Yetişkinlerin kullandıkları şampuanların PH değeri ile bebeklerin kullandığı şampuanlar uyumlu olmayabilir. Bunun için bebeklere özel olarak geliştirilmiş ürünleri kullanmak gerekmektedir. Mustela şampuan ürünleri annelerin bebekleri için aradığı ürünlerdendir. Mustela şampuanlar bebeklerin doğumdan itibaren kullanımına uygun hassas cilt yapısını korumaya yönelik bakım sağlayan dermokozmetik bebek şampuanları arasındadır.

Yeni doğan bebeklerin cilt yapısına uyum sağlayan Mustela şampualar ilk günden itibaren cilt bariyerlerini desteleyerek bebeklerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Bebeklerin cilt fonksiyonları yetişkinlere oranla çok yavaş bir şekilde çalışmaktadır. Hücreler kendini kolaylıkla koruyamaz bu nedenle Mustela şampuanlar bebeklerin ve çocukların saç temizliğini yaparken aynı zamanda vücut bakımı ve yüz bakımını da yapmaktadır. Mustela şampuan ürünleri içeriğinde bulunan özel formülü sayesinde bebeklerin cildini önce temizler ardından nemlendirerek cilt katmanlarının onarılmasına yardımcı olur. Düzenli ve uzun süreli kullanım sonrasında Mustela şampuanlar cildi yumuşatarak kireçli suyun sebep olduğu kuruluğu giderir. İpeksi ve kadifemsi dokunuş sağlayan Mustela şampuanlar anne ve bebek arasında oluşacak bağın kuvvetlenmesinde büyük katkı sağlar. Tamamen doğal özlerle hazırlanmış Mustela şampuanlar sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Cilt bakımında bebeklerin hassas ciltlerini düşünen Mustela markası dermokozmetik ürünler ile kolay ve pratik bakım sağlamaktadır.

Mustela Şampuan Ürünleri

Mustela Saç ve Vücut Şampuanı, bebekler ve çocuklara özel olarak geliştirilmiştir. Saç bakımını yaparken aynı zamanda vücut bakımı ile bebeklerin eksik kalan cilt bakımını tamamlamaya yardımcı olmaktadır. Bebeklerin hassas cildi hemen tahriş olabilmektedir. Bu nedenle Mustela şampuan ikisi bir arada etkisi ile hem derinlemesine temizlik hem de mükemmel bir vücut bakımı sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan gliserin ile saçı dipten uca temizler ve onarılmasına yardımcı olur. Sabun içermeyen formülü ile saç derisine zarar vermez. Cilt bariyerlerini koruyan Mustela saç ve vücut şampuanı cildi yumuşatır ve saçın hoş kokmasını sağlar.

Mustela Yeni doğan Ve Bebek Şampuanı, jel kıvamında pompalı şişesinde kullanılan Mustela şampuan özel olarak formülize edilmiştir. Günlük banyo temizliği için bebeklerin cildine uyum sağlayan ürün cildi rahatlatır ve nemlendirmeye yardımcı olur. Su kapasitesini yükselterek cilt yüzeyinin nemli durmasını sağlayan Mustela yeni doğan ve bebek şampuanı kullanımı kolay ve pratiktir.

Mustela Şampuan

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.