sadsad x
asdasd

Mustela Nemlendirici Kremler

7 ürün

  Anne-bebek bakımının güvenilir ve öncü markalarından olan Mustela, ciltleri hassas olan ve doğumdan itibaren özen isteyen bebekler için derinlemesine nemlendirme sağlamaktadır. Dermatolojik testlerden ve gözlemlerden geçen Mustela kremleri bebeğiniz için en doğal çözümlerden biridir. Normal, kuru ve çok kuru bebek ciltleri için uygun Mustela nemlendiriciler ile bebeklerin cildine besleyici bir bakım sağlanır. Yüz ve tüm vücut önerilen ürünler krem, losyon ve süt formundadır. Cilt tarafından hemen emilip yatıştırıcı etki sağlaması, yoğun bir şekilde cildi beslemesi ve alerji riskini en aza indirgemesi sebebiyle güvenle tercih edilebilirler.

  Mustela Nemlendirici

  Cilt bakımının temeli cildin nemlendirilmesidir. Bütün dermatologların üzerinde önemle durdukları nokta budur. Bu durumda sorulacak soru “Hangi Nemlendiriciler” olacaktır. Yanıtı 60 küsur yıllık üretim tecrübesi sonucu elde edilen ve tüm dünyada anne ve bebek bakımı konusunda güvenle kullanılan ürünler içinde olan Mustela nemlendiriciler veriyor.

  Cilt Sağlığı ve Nemlendirme

  Bugün için cilt sağlığı ve nemlendirme gibi bir konuyu merak edenler parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın yolları hakkında birinci kural olarak yeterli nemlendirmeyi okuyorlar. Buna sahip olmak için evde hazırlanacak değişik reçeteleri denemeye, mucizevi bitkisel çözümleri aramaya gerek yok. Mustela nemlendirici size cildinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi verecektir. Günümüzün kaliteli kozmetiklerine güvenin. Kulaktan dolma ev reçeteleri, bunların hazırlanması için kaybedilecek zaman gibi sıkıntılardan kurtulun. Çantanızda taşıyacağınız Mustela nemlendirici krem günlük hayatta en pratik ve en sağlıklı çözüm olacaktır.

  Kuru ciltler adı üstünde nemi yeterli gelmeyen cilt tipidir. Kolayca kırışırlar, tıpkı susuz kalmış topraklar gibi cilt üzerinde çizgiler oluşur. İlerleyen yaşlarda başlayan erken yaşlanmanın en büyük nedenidir. Yaşı genç kuru ciltlerde ise sürekli kaşıntılar, pul pul dökülmeler veya kızarıklıklar görülür. Çok fazla kuru cilt demek olan atopik cilt tipleri üzerlerine su sürüldüğü zaman yanma hissi bile duyarlar. Bütün bunların nedeni nemsizlik, çaresi ise uygun bir nemlendirici cilt kremi sabah akşam kullanmaktır. (Dikkat edilecek husus kremlemenin temizlenmiş cilt üzerinde yapılmasıdır. Temizlik sonrası açılmış gözenekler nemlendiriciyi daha iyi emecektir.) Bu yüzden markanın nemlendirici kremlerini diğer Mustela cilt temizleme ürünleri ile birlikte kullanmak mükemmel sonucu verecektir. Kozmetik, krem gibi sözler öncelikle kadınları akla getiriyor ama cildi yeterince nemlendirmenin tabii ki erkekler için de geçerli olduğunu ekleyelim.

  Cildin Yapısı Nasıldır?

  Basitçe bir anlatımla vücudumuzun kılıfı olan cilt üç tabakaya ayrılır. Kozmetik dünyasında ele alınan cildin üst katmanı yani epidermistir. Nem ve ten rengimizi bu tabaka belirler. Biz anlamayız ama bu tabaka kendini ortalama yirmi beş günde bir yeniler, fakat yaş ilerledikçe bu yenilenmenin süresi uzar, sonuçta cilt kalınlaşır ve çizgilenmeye başlar. Nemlendirme cildin epidermis tabakasına hayat boyu verilen doğal destektir. Bu desteği vermeye bebeklik çağlarından başlayın.

  Mustela Nemlendirici Ürün Çeşitleri

  Doğal kozmetik ürünler, anne ve bebek bakım ürünleri gibi konuların değişmez markası Mustela nemlendirici ürün serisi ile bu desteği sağlıklı ve pratik biçimde sağlamaktadır. Seride yer alan ürünler temelde nemlendirici yüz kremleri olmak üzere, yüz ve vücut losyonları, bebek losyonları, özel yenileyici balsamlar, cildi rahatlatan balsamlar gibi çeşitleri kapsamaktadır. Kendi alanında bir klasik haline gelen yüz nemlendirme kremi ile ürünleri yakından tanıyabiliriz.

  Mustela Nemlendirici Yüz Kremi

  40 miligramlık kullanışlı tüp ambalajlarda piyasaya sunulan Mustela Moisturizing Cream Face nemlendirici yüz kremi yenidoğan bebeklerde bile gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Doğal içeriği anneleri rahat ettiriyor. Markanın patentli bileşiği olan avokado ekstresi (avokado perseose) ve schizandra meyvesi çok hassas olan bebek ciltlerinin bile rahatlamasını sağlayacaktır. Anavatanı Uzak Doğu olan bu mayhoş tatlı meyve 5000 yıldır biliniyor. Hem meyvesi hem yaprakları yeniyor. Salkım şeklinde çıkan parlak kırmızı meyveleri üzüme benziyor, bazen şizandra üzümü olarak da duyabilirsiniz. Yaşlanmanın geciktirilmesi için doğanın sunduğu hediyelerden biri olarak kabul edilen bu meyve nemlendirici ve besleyici özellikleriyle ile kremin muhteviyatında yer aldı. Yüz çevresinde görülen kurulukların, kızarıklıkların ve kaşıntıların yok edilmesinde bebekler, çocuklar ve yetişkinler rahatlıkla kullanabilirler. Günlük bakım malzemesi içinden eksik etmeyin. Sonrasında durulama gerektirmeyen ürün, nem dengesini kesinlikle sağlayacaktır.

  Mustela Nemlendirici Yüz Losyonu

  Bakım kremleri grubundan olan bu ürün 40 gramlık ideal ambalajlarda satılmaktadır. Mustela Hydra Bebe Face nemlendirici yüz losyonu da doğumdan itibaren bütün bebeklerde kullanılabilir. Vitamin takviyeli, hoş kokulu, doğal içerikli günlük bakım kremidir. Sabah ve akşam, günde iki kez, yüz ovaline yumuşak hareketlerle, masaj yaparcasına sürülmesi yeterli olacaktır. Benzer bir ürün 300 miligramlık püskürtmeli ambalajlarda vücut losyonu olarak da tercih edilebilir.

  Mustela Rahatlatıcı Göğüs Balsamı

  Markanın ürün koleksiyonu içinde yer alan Mustela Soothing Chest Rub Yatıştırıcı Balsam ise bebeklerde göğüs bölgesi kullanımıyla dikkat çekiyor. Böylece bebek soğuk havalarda yaşanan rahatsız uykulardan kurtulabilir, çok daha iyi nefes alır. (İlaç olarak düşünülmemiştir.) Karite (Şia) yağı, kuşburnu özü, ıhlamur ve papatya ekstreleri bebeğin cildini hem besleyip nemlendirecek hem de hoş kokuları ile onu rahatlatacaktır. Göğüs kısmına yumuşak hareketlerle sürün, doğumdan itibaren kullanılabilir. Mentol, kafur ve okaliptüs gibi ağır nefes açıcıları içermez. Yüzde yüz anti alerjiktir.

  Mustela Atopik Ciltlere Özel Yenileyici Balsam

  200 gramlık ambalajlarda üretilen Mustela Stelatopia Lipid Replenishing Balm Atopik Ciltlere Özel Yenileyici Balsam çok kuru ciltler için yapılandırılmış, yüz ve vücutta kullanılan özel bakım ürünüdür. Cilde lipid desteği verir. Lipidler suda değil yağda eriyen organik bileşiklerdir, hücre yapısının parçasıdırlar ve enerji sağlarlar. Çoğumuzun endişeyle hatırladığı kolestrol ve trigliseridler aslında lipid çeşitleridir. (Sağlıklı bir metabolizma çalışması sırasında bunlara da ihtiyaç duyar, endişe edilecek kısım miktarın sağlıksız beslenme sonucu fazlalaşmasıdır.) Yenileyici balsam cilt bariyerlerini güçlendirir, kuru ciltlerde rahatlama ve yumuşama yaratır. Kuru cilt yapısında olan yetişkinler ve çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Fakat açık yaralara lütfen sürmeyiniz.

  Mustela Kremli ve Nemlendiricili Vücut Losyonu

  Mustela bebek ürünleri içinde yer alan bu özel losyon da kuru cilde sahip yetişkinler tarafından tercih edilebilir. Doğumdan itibaren bebeklerin daha özenli bakımı için hazırlanmıştır. Cildi besleyen ve koruyan seramid bileşenleri, bitkisel yağlar ve doğal avokado özü içeriğinde vardır. Mustela Body Lotion With Cold Cream Nutri Protective kremli ve nemlendiricili koruyucu vücut losyonu sabah ve akşam temizlenmiş ciltlere sürülür. Bebeklerin kuru kalan kıvrımlı kısımlarına sürmek onu rahatlatacaktır. Losyon yüzde 95’e varan doğal içeriğe sahiptir.

  Mustela nemlendirici ürünler içinde yer alan kremli temizleme çubukları da pratik kullanımı ile ebeveynlere kolaylık sağlayacak. Böylece bebeklerin kulak gibi dış etkilere açık olan yüz kısımlarını hem temizleyecek hem de kremli olan çubukla silerken onu rahatsız etmemiş olacaksınız.

  Bebek Bakım Ürünlerinde Mustela Farkı

  Cilt bakımı ve özellikle bebek cildi söz konusu olduğu zaman yetişkinlerin ürünün muhteviyatını sormaları son derece doğru ve yerinde bir meraktır. Bu gerçekten yola çıkan Mustela markası ürettiği bütün kozmetik ürünlerde doğal malzeme kullanmaya çok önem veriyor. Firma tarafından patent hakkını alınmış avokado özünü hemen her üründe görebilirsiniz. Avokado ekstresinin türevleri olarak perseose, avokado şekerleri ve avokado peptidlerinin markaya ait patentleri bulunmaktadır. Mustela bebe serisi bugün ortalama yüzde 92’lik doğal içeriklerle hazırlanmaktadır. Avokadodan başka ayçiçeği, lupin (acıbakla), şia ve aloe vera bitkisi sürekli kullanılıyor. Hepsinin temel özelliği olan besleme ve nemlendirme, markanın yaptığı araştırmalar sonucu yaratılan doğal kozmetik hammaddeleri yoluyla ürünlere katılıyor.

  Siz ve bebeğiniz, başta nemlendiriciler olmak üzere, doğal kozmetik ürünlerin sağladığı bakımı ve kolaylığı hak etmektesiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.