Yandex Metrica

Mustela Nemlendirici

Doğumdan sonra kullanıma uygun olan Mustela nemlendirici ürünleri yeni doğan tüm bebeklerin cilt tipine uyum sağlamaktadır. Kuru, hassas, normal ve yağlı fark etmeksizin tüm bebeklerin cilt tipi hassas olarak değerlendirilmektedir. Cilt bariyerleri yeteri kadar gelişim göstermediği için bebek ürünleri kullanılmaktadır.  Mustela nemlendirici ürünler bebeklerin cilt katmanlarını derinlemesine nemlendirir ve cilt bakımına destek olur.

Anne ve bebek arasında bağları kuvvetlendirmek adına anne ve bebek birbirleri ile arasında ki ilişkiyi temas ile güçlendirmektedir. Kuru cilt tiplerine sahip çocuklar için geliştirilmiş Mustela nemlendiriciler doğumdan sonra tüm bebeklerin kullanımına uygundur. deri altında kalan cilt kanallarını besleyen ve güçlendiren Mustela nemlendirici ürünler yüz ve vücut bölgesinde kullanımı sağlanmaktadır. Günlük kullanıma uygun Mustela nemlendiriciler zenginleştirilmiş formülü sayesinde tüm vücudu derinlemesine nemlendirir. Yumuşak bir dokunuş sağlayan Mustela nemlendirici ürünler cildi yatıştırır. İçeriğinde bulunan E ve F vitamini ile cildi anında ve uzun süreli nemli kalmasını sağlar. cilt temizlendikten sonra soğuk havalarda cildin hasar görmesini engeller. Bebeklerde sıklıkla görülen kuruluğun giderilmesine yardımcı olmaktadır. Uzman dermatologlar tarafından tavsiye edilen Mustela nemlendirici annelerin güvenle kullandığı ürünlerdendir. Avokado özü ile patentlenmiş Mustela ürünleri nemlendirici özelliği ile vücut bakımını eksiksiz olarak tamamlamaktadır. Dermatolojik ve pediatrik testlerden başarı ile geçen Mustela nemlendiriciler yapılan araştırmalar sonucunda kullanan her bebeğin cildi yüksek oranda nem dengesini koruyarak nem seviyesini yükseltmektedir.

Mustela Nemlendirici Ürünleri

Mustela Yüz Nemlendirici, gece ve gündüz iki kere kullanımı tavsiye edilmektedir. Cildin doğumdan itibaren dengesine kavuşmasına yardımcı olan nemlendirici ürünlerinden yüz bölgesi için krem tüm bebek ve çocukların kullanımına uygundur. İçeriğinde bulunan shea yağı cildin yumuşamasına destek olmaktadır. Hücrelerin zenginleşmesi ve cilt bariyerlerinin güçlenmesi için kullanılan Mustela yüz nemlendirici, yüz ovalinde meydana gelen su seviyesini dengeler. Vücut nemlendirici ile desteklenen yüz nemlendirici özel patentli formülü sayesinde çok özel bir yapıya sahiptir. Cilt temizliğinin hemen ardından kullanılan bu ürün günlük olarak uygulanmalıdır. Akışkan ve hafif yapıda tüpün içerisinde bulunan ürün pratik bir şekilde yüze sürülür.

Mustela Vücut Nemlendirici, yüz nemlendiricinin ardından tüm bedene uygulanan bakım kremidir. Bebeklerin hassas cildine özel olarak hazırlanmış Mustela ürünleri patentli avokado özü içeren formülü sayesinde cilt bakımını en etkili şekilde destekler. İlk günden itibaren kullanıma uygun Mustela vücut nemlendirici, cilt bariyerlerini uzun süre gelişmesine yardımcı olmaktadır.

10 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.