x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yeni doğan bebeklerin ciltleri, doğumdan itibaren doğal hava ile korumasız kalır ve hassasiyet oluşur. Oluşan bu hassasiyet sonucunda cilt yüzeyinde bir takım sorunlar meydana gelmeye başlar. Sık sık banyo yaptırılan bebekler kireçli suyun neden olduğu kuruluğa maruz kalır. Cildi yumuşatmak ve cilt bariyerlerini güçlendirmek adına Mustela krem geliştirilmiştir. Uzmanlar ve dermatologların sıklıkla tavsiye ettiği Mustela ürünleri doğal içeriklerle bebeklerin cilt bakımını desteklemeye yardımcı olmaktadır.

Çok kuru ve kuru ciltlerde meydana gelen atopik dermatit yeni doğan bebeklerde ve çocuklarda sıklıkla gözlenmektedir. Soğuk havalarda meydana gelen yüz bölgesinde burun kenarları ve kulak arkası kızarıklıklar olarak gözlenmektedir. Ayrıca havasız kalan bez bölgelerinde oluşan kızarıklıkların yok olmasını sağlayan Mustela krem annelerin bebekleri için uyguladığı cilt bakım ürünleri arasındadır. Cilt bariyerlerini onaran ve kuruluğun giderilmesini sağlayan Mustela krem ürünleri tahriş oluşumunu mümkün oldukça kısa sürede yok eder. Nemlendirici özelliği bulunan Mustela krem ürünleri bebeklerin cilt sorunlarını etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Dışkı ve idrar bebeklerin hassas poposunda tahriş ve kızarıklıkla beraber pişik olmasına yol açar. Mustela pişik kremleri cilt üzerinde meydana gelen rahatsızlıkların giderilmesini sağlar. sağlık bakanlığı tarafından onay alan Mustela ürünleri dermatolojik ve pediatrik incelemeler sonucunda bebeklerin cildine mükemmel derece uyum sağladığı gözlenmiştir. Mustela krem kullananlar tarafından oldukça sık tüketilmektedir.

Mustela Krem Ürünleri

Mustela Atopik Ciltlere Özel Bakım Kremi, yeni doğan bebeklerde gözlemlenen kuru ve atopik ciltler için geliştirilmiş yüz bakım ürünüdür. Cilt katmanlarını besleyerek etkisini aktif olarak göstermektedir. Kaşıntı ve rahatsızlıkların kısa sürede geçmesini sağlayan Mustela atopik ciltlere özel bakım kremi cilt bariyerlerini güçlendirir.  İçeriğinde bulunan ay çiçeği yağı ile olarak hazırlanmış patentli formül kuruluktan sonra oluşan rahatsızlık hissini ortadan kaldırır. Kızarıklık ve tahrişin meydana gelmesini engeller.  Deri dökülmelerinin sıklığını azaltarak zamanla kalıcı olarak düzelmesini sağlar. Cildi besler ve yumuşacık bir dokunuş sağlar. en az üç hafta düzenli kullanım ile etkisini göstermeye başlar.

Mustela Pişik ve Tahriş Önleyici Bakım Kremi, bebekler dışkı ve idrarını belini saran bezlere yapar. Deri ile temas eden idrar veya dışkı cilt bariyerlerine zarar verir. Bebekler en fazla iki yaşına kadar dış etmenlere karşı kendini koruyamaz iki yılın sonunda gelişimi tam olarak tamamlanmayan cilt yapısı hasar görmeye devam eder. Bu hasarların önlenmesi için geliştirilmiş Mustela pişik ve tahriş önleyici krem annelerin bebekleri için kullandığı cilt bakım ürünleri arasındadır.

Mustela Krem

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.