x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Hızlı kilo alma ve verme cilt yapısında bozulmalara neden olur. Bu bozulmalar arasında en önemli olan çatlaklardır. Doğum sonrasında sıklıkla meydana gelen çatlamalar Mustela çatlak kremi ile görünümü düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Cilt yapısını düzelten ve güçlenmesine katkı sağlayan bu ürün elastikliğin artmasını sağlamaktadır. Hamile kadınların gebelik süresince sıklıkla şikayet ettiği ve sıkça yaşanan cilt yapısını bozan çatlaklar Mustela çatlak kremi ile nemlendirici ve dayanıklılığını güçlenmesini sağlamaktadır.

Çatlak, derinin gerilmesinden ve vücudun esnekliğini kaybetmesinin dolayı oluşan ince çizgilerdir. Hamilelik, kadınlar için en zorlu dönemdir. Çeşitli sorunların oluşmasına neden olan bu süreç cildin en çok desteğe ihtiyaç duyduğu zamanlardır. Vücut liflerinin zayıflaması çatlak oluşumuna neden olmaktadır. çatlak kremleri gebelik dönemi için özel olarak hazırlanmıştır. İçeriğinde bulunan özlerle cilt bariyerlerinin desteklenmesi ve vücut gerilmesinin önlenmesine yardımcı olmaktadır. Cildin hasar görmesini engelleyen Mustela çatlak kremleri gebelik öncesi ve doğum sonrasında kullanıma uygundur. Formülünde bulunan vitamin ve yağlar ile cilt bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Vücudun dış etkilere maruz kalmadan onarılmasını sağlar. Çatlak kremleri annelerin ve yeni anne adaylarının en hızlı sürede eski görünümüne ulaşmasını sağlamaktadır. sağlık bakanlığından onaylanmış Mustela çatlak krem ürünleri dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir. Özel olarak hazırlanmış patentli ürünleri ile kullanıcıların büyük beğenisini kazanan çatlak kremleri en sık tercih edilen ürünler arasındadır.

Mustela Çatlak Kremi Ürünleri

Çatlak Öncesi Krem, kadınların cilt sorunları arasında büyük bir yer kaplayan çatlaklar çatlak öncesi krem ile vücut liflerinin oluşmasından önce kullanılır. Gebelik döneminde çatlaklar fazlaca meydana gelir bu dönemde kullanılması için özel olarak hazırlanmış Çatlak öncesi krem içeriğinde doğal bitki özleri sayesinde çatlakların oluşmasını önler. Esnekliğini ve gerilmeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Karın, kalça, basen bölgesinde karşılaşılan çatlamaların oluşmasını önler.

Çatlak Serumu, doğumdan sonra oluşan çatlakların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Her cilt tipine uyum sağlayan Çatlak serumu sıvı dermokozmetik ürünler arasında yerini almaktadır. Cilde mükemmel bir fayda sağlar. Derinin gerilmesini önler ve hızlı kilo verimini cildin etkilenmesinden korur. Cilt yapısını koruyarak vücut bakımını destekler. Cilde yumuşaklık sağlar ve oluşan çatlakların en kısa sürede azalmasına yardımcı olur. Serumun içeriğinde paraben bulundurmaz. Aynı zamanda doğal içeriklerle meydana gelmiş formülü ile hormonsal değişimlerin oluşmasını engeller. Mustelaçatlak serumu kullananlar tarafından en çok beğenilen ürünlerdendir.

Mustela Çatlak Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.