sadsad x
asdasd

Mustela Bebek Yağı

14 Mart 2017
Mustela Bebek Yağı

Mustela Bebek Yağı

Bebeklerin doğum sonrasında cildi oldukça hassas olur. Cilt bariyerlerinin henüz gelişmemiş olması çevrede bulunan toz, hava, kir ve güneş gibi birçok etmene karşı vücudu savunmasız bırakır. Alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olan bu durum ve diğer durumlarda Fransız menşeili bilinen ilk bebeklere özel ürün geliştiren Mustela markası annelerin yıllardır yanındadır. Kurucusu tarafından geliştirilmiş ikisi bir arada formülü bebeklere ılık duşlarında da eşlik etmektedir.

Mustela losyon, yeni doğanların cildine gereken özeni göstermesi amacıyla dizayn edilmiştir. Nemlendirme ve koruma sağlayan ürünler içeriğinde bulunan avokado özü sayesinde esneklik ve yumuşak dokunuş yaratır. Bebeklerin daha rahat uyuması ve kaliteli zaman geçirmesi adına düzenlenmiş bu ürünler masaj yaparak vücudu rahatlatmaktadır. Bunun için bebeklerin gaz problemlerini yok etmek için bebek yağı kullanılmaktadır.

Doğal yollarla cilt bakımının daha güvenli bir biçimde yapılmasını sağlayan Mustela markası, kuruluk, tahriş, hasar ve kızarıklık gibi meydana gelen sorunların yok edilmesinde oldukça başarılıdır. Bebek losyonu cildin konforunu düşünerek gereken refahı en üst seviyeye taşımaya yardımcı olur. Vücut bakımının yanında bakımını da eksiksiz bir şekilde tamamlar. Hızlı emilim gösterir. Deriye anında işler ve etkisini göstermeye başlar. Yağlı ve yapışkan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullanımı oldukça rahattır. Kuruluğu da gidermeye yardım eden bakım ürünü kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarında karşı da koruma sağlayan bakım ürünleri uzman dermatologlar ve doktor gözetimi altında geliştirilmiş ve araştırmalar sonucunda bebeklerin kullanımına uygun olduğu anlaşılmıştır. Paraben içermez. Kimyasal herhangi madde formülünde yer almamaktadır. Hipoalerjiktir.

Dermokozmetika olarak sizlere Mustela bebek yağı serisini tanıtmak istiyoruz. Birbirinden farklı ve çeşitli konularda mucizevi ürünler yaratan markanın istediğiniz ürününü bakarak inceleyerek bebeğinize güvemle istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

 

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.