sadsad x
asdasd

Mjcare

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
21 ürün

  Mjcare Maske Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Güney Kore’nin cilt bakım maske markası Mjcare sadece yüz maskeleri üzerinde yoğunlaşmış bir markadır. Markanın hedefi her cilt tipinin ihtiyacına yönelik maske çeşitleri geliştirmektedir. Mjcare markası altında 100’den fazla maske üretilmektedir. Maskelerin içeriğinde cildin ihtiyaç duyduğu kolajen, hyaluronik gibi etken maddelerde bulunmaktadır. Tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Mjcare, Güney Kore dışında ABD, Hongkong, Çek Cumhuriyeti, Tayland, Rusya ve Japonya gibi ülkelerde özel üretim yaparak ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Türkiye’ de de oldukça sık tercih edilen bir marka halina gelen Mjcare maske çeşitlerinin en popüler ürünlerine birlikte göz atalım…

  Yüz maskesi, cilt bakımın en önemli adımları arasında yer alır. Cildin günlük veya haftalık ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlar. Cildi nemlendirir, besler ve canlandırır. Bu sebeple cilt bakımında maske kullanımı oldukça önemlidir. Siz de cilt tipinize göre ihtiyaç duyduğunuz ürünleri belirleyerek tercih edebilirsiniz.

  Mjcare Collagen Mask

  Kolajen cildin elzem ihtiyaçlarından biridir. Ciltte kolajen üretimi belirli bir yaştan sonra yavaşlar, bu sebeple dışarıdan cilde kolajen desteği sağlamak gerekir. Bu noktada özellikle kolajen içerikli maskeler oldukça yararlı ve faydalıdır. Mjcare, kolajen içeriği ile özel olarak geliştirilmiş yüz maskesi, cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirir, ciltteki yaşlılık belirtilerinin en aza indirgenmesini sağlar. Kolajen özlü yüz maskesi, cilt sağlığını korur ve elastikiyetini (esnekliğini) güçlendirir. Ciltteki çizgi, kırışıklık gibi problemlerinde en aza indirgenmesini sağlar.

  Mjcare Hyaluronic Acid Mask

  Cildin en temel ihtiyaçlarından biri de nemdir. Nemlendirilmiş cilt, sağlıklı, parlak ve canlı görünür. Bu sebeple cilt bakımında cildi nemlendirmek en önemli adımlardandır. Mjcare markası da bu doğrultuda geliştirdiği Hyaluronik asit içeriği maske ile cildi derinlemesine nemlendirir. Cildi nemlendirir, canlandırır ve dolgun bir görünüm kazandırır. Ciltteki nem seviyesinin de korunmasını sağlar.

  Siz de Mjcare maske çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğin ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.