sadsad x
asdasd

Menopoz Döneminde Vichy Neovadiol Serisi

27 Ocak 2017
Menopoz Döneminde Vichy Neovadiol Serisi

Menopoz Döneminde Vichy Neovadiol Serisi

İnsanlar gelişme süresince çeşitli evrelerden geçer. Ergenlik akneleri, erken yaşlanma belirtileri derken menopoz dönemiyle birlikte kadınlar hem hormonsal hem de fiziksel problemler yaşarlar. Bu sıkıntılar zaman içerisinde cilde yansımaya başlar. Vücut hatlarında dolgunluğun kaybolması, yüz hatlarında beliren değişiklikler bu dönemde gerçekleşen başlıca sıkıntılar arasında yer alır. Uzmanlar bu sıkıntılarla ilgili, kadınların psikolojik olarak kendilerini güzel hissetmesi için bakım yapmalarını tavsiye etmektedir. Nevodiol serisi bunun için en uygun cilt bakım ürünlerini bayanların hizmetine sunmaktadır.

Nevodiol Serisi Göz ve Dudak Bakımı

Yüz çevresinde en hassas bölge göz ve dudak çevresi olduğunu biliyoruz, ilk önce yaşlanma belirtileri bu bölgelerde kendini göstermeye başlıyor. Bu belirtiler de kişilerin psikolojisini olumsuz bir şekilde etkileyebiliyor. Özellikle çevresel faktörler yani güneşin zararlı ultraviyole ışınları göz ve dudak çevresinde büyük bir tehdit unsuru olur. Yoğunluk kaybı yaşayarak derin kırışıklar meydana getirir. Böyle durumlarda en etkili çözüm cilt bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlamak olur. İçeriğinde tamamen doğal bitki özleriyle yapılandırılmış bakım ürünleri cildin alt katmanlarına nüfuz ederek ihtiyaç doğrultusunda bakımını gerçekleştirir.

Vichy Neovadiol GF Contours Cream

Göz çevresi ve Dudak Çevresi bakım kremi, hassas ciltlerde meydana gelen menopoz dönemi kırışıklıklarını önlemeye yardımcı olur. Kadınların belli bir dönemden sonra yavaşlayan hormonlarına destek olarak yeniden canlanmasına yardım ediyor. Olgun ciltler tarafından kullanmaya uygun olan bu ürün göz çevresinde sarkmaların toparlanmasına dudak çevresinde ise derinleşmiş çizgilerin dolgunlaşmasını sağlıyor. Cildin yoğunluk seviyesini ölçer ve içeriğinde buluna termal suyla yumuşaklık ve ferahlık veriyor. Vichy Neovadiol GF Contours Cream kullananlar tarafından tavsiye edilen bir üründür.

Bizde dermokozmetika olarak sizlere en güzel yaşlarınızda daha da güzel görünmeniz için tavsiyelerde bulunduk. Vichy Nevodiol ile cildinize gerekli bakımı yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.