sadsad x
asdasd

Marmara

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
10 ürün

    Marmara Kolonya, 1970 yılında Rinaldo Marmara tarafından Fransa’dan getirilen özen esanslar ile üretilmiştir. Klasik limon çiçeği esanslı üretilen Marmara Kolonya 1970 ve 1980’li yıllarda birçok evde, iş yerlerinde ve kadınların çantasında yer alan ürün haline gelmiştir.

    Kolonya gündelik yaşamın birçok alanında kullanılan dezenfektan ve bir çeşit parfümdür. Özellikle Türk kültüründe belli bir yere sahip olan kolonya misafirliklerde ve hasta ziyaretlerinde vazgeçilmezler arasındadır. Kolonya içeriği bakımından su esans ve alkol kullanılarak üretilmektedir. İçeriğinde bulunan elementler sayesinde etkili bir temizleyici ve dezenfektan ürünüdür. Bu sebeple de sıklıkla günlük hayatta sıkça tercihe edilmektedir. Kolonya bakteri ve virüslere karşı etkili temizlik sağlayarak grip gibi hastalıkların bulaşma riskini azaltır.

    Sizde Marmara kolonya ve diğer tüm kolonya çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme seçeneği ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.