sadsad x
asdasd

Makyaj Temizliğinde Bioderma Sensibio Serisi

30 Ocak 2017
Makyaj Temizliğinde Bioderma Sensibio Serisi

Makyaj Temizliğinde Bioderma Sensibio Serisi

Bilindiği üzere cilt tipleri içerisinde bakımı en dikkat gerektiren hassas ciltlerdir. Kolayca hasar görebilen cilt yüzeyi özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Yüz ovaline gün içerisinde kullanılan kozmetik ürünler gözeneklerin kapanmasına neden olur. Bu tıkanıklar cilt katmanlarında bazı sorunların meydana gelmesine sebebiyet verir.

Bu durumlarda kaliteli ve doğal ürünler tercih etmek, hem cilt hem de yüz bakımı için oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Özellikle dermokozmetik ürünler bu konularda kendilerini kanıtlamayı başararak kullanıcılarında gözdesi haline gelmiştir. Biyolojiden ilham alınarak üretilen doğal cilt bakım markası Bioderma, hassas ciltler için geliştirdiği Sensibio serisi ile bu alanda başarısını ikiye katlamıştır. Fransa’da kurulan ve yaklaşık otuz beş senedir hizmet sunan bu marka 50’e yakın satış noktasında yer almaktadır.

Bioderma Sensibio serisi, içeriğinde barındırdığı aktif temizleme ajanları sayesinde cilt bariyerlerinden geçerek derinlemesine temizlik sağlar. Tolerans düşüklüğü olan kişiler tarafından onarıcı bir katkısı bulunmaktadır. Formülünde kimyasal veya zararlı madde içermez. Cildi yatıştırır ve güneş koruyucu özelliğiyle cilde tam güvenli bir koruma sağlar. Zararlı ultraviyole ışınlarına karşı büyük bir koruma kalkanı oluşturur. Sensibio Serisi, alerjik reaksiyonlardan etkilenmez, Hipoalerjiktir. Yüz bakımında mükemmel sonuçlar yaratarak tamamlayıcı olarak diğer ürünlerin kullanımına yardımcı olur. Bioderma temizleme suyu alkol, parfüm gibi zararlı madde içermez ve tercih edilen ürünler içerisinde cilt temizliğinde harika sonuçlar çıkarır.

Dermokozmetika ailesi olarak hassas cildinize gereken bakımını yapmanız adına Sensibio ürünlerini sizler için derledik. En uygun fiyatlara yüz bakım ürünlerine anında sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.