Yandex Metrica

Makyaj Seti

Kadınlar güzelliklerini daha fazla ön plana çıkarmak adına makyaj yaparlar kullanacakları tüm malzemelere makyaj seti adı verilmektedir. İçerisinde farklı tonlarda yüz çevresine uygulanacak makyaj malzemeleri göz farı, allık, pudra ve fondötenden oluşmaktadır.

Makyaj Seti Vücuda Etkisi

Seyahatlerde ve tatillerde taşıması pratik olan makyaj seti ürünleri içerisinde tüm gerekli olan malzemeler bulunmaktadır. Kusursuz olmak için kullanılan bu ürünler kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Tüm malzemelerin bir arada bulunması ve kolay katlanır ve taşınabilir olması kadınların makyaj malzemesi olarak ne alsam diye düşünmesine gerek bıraktırmaz. Yüz makyaj temizleyiciler ile derinlemesine temizlendikten sonra cilt renginize uygun olan makyaj seti ürünleri ile makyaj yapmaya hazır olunmaktadır. İlk olarak yüzün pürüzsüz görünmesi için cildinize uygun fondöten ile başlanmalıdır. Cilt lekelerini ve solgunluğu gidermeye yardımcı olan fondöten mükemmel bir zemin hazırlayıcıdır. Bu işlemin ardından göz makyajına geçerek göz kapakları ve göz çevresine aydınlatıcı ürünler mor halkaların görünmesini engellemektedir. Kıyafet ve elbise göre uygun tonlarda far uygulaması bir bütün olarak yüzün görünümünü değiştirmektedir. Eyeliner& Dipliner ile bakışlarınızı daha da derinleştirebilirsiniz. Maskara& Rimel ile kirpiklerin daha dolgun ve gür olması göz makyajı için yapılan son adımdır. Bu işlemin ardından elmacık kemiklerini daha da belirginleştirmek için allık kullanılmaktadır. Cildin rengine göre ayarlanan allık gülümsenin daha da güzelleşmesine yardımcı olmaktadır. Son olarak ruj sürerek yapılan makyaj sona ermektedir. Daha dolgun ve parlak görünen dudaklar ile istenen güzelliğe kavuşmak oldukça kolaydır.

Makyaj Seti Ürünleri

Meryem Cosmetics Göz Makyaj Seti, içerisinde iki adet maskara, bir adet eyeliner, bir adet kajar, bir adet dört renk tonuna sahip göz farı bulunmaktadır. Açılabilir ve katlanabilir kutusu ile gün içerisinde yapılan seyahatlerde taşınması oldukça kolaydır. Maskara kirpiklerin tek tek ayırarak belirgin bir biçimde uzamasına yardımcı olmaktadır. Takma kirpik etkisi veren maskara ürünü bakışların çarpıcı görünmesini sağlar. Eyeliner maskara ile uyumlu olarak daha keskin ve çekici bir hale getirmektedir. Kajar ise kirpik altlarına uygulanmaktadır. Bu sayede daha güçlü bakışlar elde etmek mümkündür. Kadınların her zaman istediği dumanlı göz makyajı yapmak için oldukça uygun bir üründür. İçerisinde ki diğer bir makara ise kirpiklere hacim verebilmek adına kullanılmaktadır. Uzayan dolgun görünen kirpikler ikinci maskara ile benzersiz bir görünüme kavuşmaktadır. Göz makyajı için uygulanan son adım için göz farı dörtlü set gün içerisinde veya özel gecelerde mükemmel bir görünüm kazandırmaktadır.

1 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.