x
Kategoriler

Fondöten ve benzeri kapatıcılık sağlayan ürünlerin pürüzleştirişi özelliğine karşı üstün katkı sağlar. Profesyonel ve başarılı sonuçlar ortaya çıkmasını sağlayan renk pigmentleri ile hazırlanmış bakım ürünleri arasında makyaj bazı ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler cilt yüzeyinde üstün bir koruma ve kalıcılık özelliğine sahiptir.

Makyaj Bazı Vücuda Etkisi

Pürüzsüz bir görünüm sağlayan kapatıcı ürünler gün boyunca etkisini kaybetmeden kusursuz bir görünüm sağlar. Bu sayede akne, sivilce, siyah nokta ve leke gibi cilt sorunlarının ince bir perde gibi gizlenmesine yardımcı olmaktadır. Cilt eşitliğini en iyi şekilde oluşmasını sağlamaktadır. Homojen bir etki sağlayan makyaj bazı ürünleri kullananların mükemmel bir sonuç almasına yardım eder. Fondöten ve kapatıcı gibi ürünlerin daha iyi sonuç vermesini sağlamaya yardımcı olur. Sabitleyici bir özelliğe sahiptir. Yüz makyajı haricinde göz çevresinde kullanılan makyaj bazı ürünleri bulunmaktadır. Temiz cilde uygulanması gereken bu ürünler daha sonra cilt yüzeyinde alerjik reaksiyonların meydana gelmesine engel olur. Kuru ciltler için nemlendirici özelliği ile erken yaşlanma belirtileri olan ince çizgilerin dolgunlaşmasını sağlamaktadır. Parmak uçları, sünger ve fırçalar ile sürülmesi kolay ve pratik bir hal almaktadır. Ne kadar ince bir tabaka halinde sürülürse o kadar etkili bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Makyaj bazı ürünleri sürüldükten sonra kuruması beklenerek diğer makyaj ürünlerinin sürülmesine geçilmektedir. Uzun süre kalıcılık sağlayan makyaj ürünleri gerekli test ve araştırmalardan geçerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır.

Makyaj Bazı Ürünleri

Makyaj Öncesi Sabitleyici Baz, opak bir görünüm sağlayan akne ve sivilce önlemek üzere geliştirilmiş özel formüle sahip sabitleyici makyaj ürünü, yapılacak makyajdan önce etkisini yüksek düzeyde göstermektedir. Yağlı ciltlerinde kullanımına uygun olan Dr. Murad Skin Perfecting Primer Blemish & Shine Control nemlendirme etkisi ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Renklendirici özelliği ile doğal renk pigmentlerine sahip bir yapısı bulunmaktadır. Bu sayede cilt yüzeyinde ağırlık hissi yaratmadan kalıcı cilt kusurlarının kapatılmasına yardımcı olur. Cildin pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlar. Dermatolojik testlerden geçerek kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır. Yüz, boyun ve göğüs kısmında kullanımı uygundur.

Dermalogica UltraCalming Redness Relief Primer, doğal yeşil bitki özlerinden meydana getirilmiştir. Cildi yatıştırır ve kızarıkların yok olmasına yardımcı olmaktadır. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olmaktadır. Fondöten ile kullanılması da mümkün olsa da tek başına da kullanılması uygundur. Kızarıklıkların giderilmesini sağlamaktadır. Dermatolojik testlerden geçerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Yapılan testler sonucunda da kullanılır olması tüm kullanıcılar tarafından kanıtlanmıştır.

Makyaj Bazı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.