sadsad x
asdasd

Lifetime

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
17 ürün

  Lifetime Takviye Edici Gıda Çeşitleri!

  Life Time, 1988 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Üretici firması kendi alanında otorite olarak kabul edilen Nutraceutical’dir. Life Time, ihtiyaç duyulan besin desteklerini sunmak amacıyla takviye edici gıda çeşitlerini satışa sunmaktadır.

  Yoğun iş temposu, çevre kirliliği, radyasyon ve beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda yaşam kalitesini arttırmak, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve enerjik hissetmek amacıyla vitamin ve mineral ek takviye besinlerinden yararlanılmaktadır. Günümüzün olumsuz koşulları bazı durumlar vücuda etki edebilir. Bu doğrultuda Life Time geliştirdiği birçok takviye edici gıda ürünleri ile yaşam standartlarınızı kaliteli olmasını hedeflemektedir.

  Life Time formüllerinde kullanılan bileşenler yüksek kaliteli hammaddelerden elde edilmektedir. Pazar ve tüketim alışkanlıklarının değişmesiyle beraber tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikleri de takip ederek ürün formülasyonlarını geliştirmeye devam etmektedir.

  Vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet, tek kullanımlık toz paket veya toz formlarda hazırlanmış ve günlük alım dozu belirlenmiş ürünlere gıda takviyesi denir.

  Takviye Edici Gıda Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda tüketilen takviye edici gıdaları bilinçli tüketmek oldukça önemlidir. Her markanın ve ürünün kullanım şekli ve miktarı farklılık gösterir. Bu sebeple de günlük belirtilen dozların dışında fazla kullanmamak gerekir. Bu durum olumsuz sonuçlara yol açabilir.

  Sizde Life Time gıda takviyesi ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.