sadsad x
asdasd

Lierac Vücut Bakımı

Sağlıklı olmayı ve bakımı hak eden vücudumuz mükemmel işleyişe sahip, kusursuz bir yapıdadır. Bu yüzden Lierac vücut bakımı dendiği zaman tanıtım yazılarında okunan hedefe yönelik bakım, duş keyfi gibi ifadeleri gülümseyerek onaylıyor, bu konudaki ürünleri de kendimize verdiğimiz bir hediye olarak kabul ediyoruz.

Vücudumuz ve Biz

İnsan vücudu hala bilim adamlarını şaşırtmayı sürdürüyor. Hakkında yazılan ilginç gerçekleri okurken hayran kalıyoruz. Örneğin beyine gelen ve giden sinir sinyallerinin hızı saatte 274 kilometreye ulaşıyor. Bu hız sonucu duyularımız anında tepki verebiliyor. Ya da beynin depolayabildiği bilgi miktarının 1000 terabayta yaklaşabileceği açıklandı. Yüzümüzdeki kılların en hızlı büyüyen kıllar olduğunu biliyor muydunuz, erkeklerin sabah tıraş ettiği sakallarının ertesi sabaha yeniden uzamasının nedeni bu. Mide asidinin bir jileti bile eritecek yapıda olduğu, karaciğerin 500’den fazla kimyasal işlem yapabildiği ve tüm bebeklerin melanin yüzünden mavi gözlü olarak doğduğu, gözlerin zamanla gerçek rengine döndüğü gibi ilginç bilgileri de ekleyelim. Kısacası vücut her bakımdan özen gösterilmeyi hak ediyor.

Bu harika yapının koruyucu kılıfı olan ve kendisi de organlar sınıfına giren cildimiz onun bir parçasıdır. O zaman cilt bakımını vücut bakımı ile eşleştiriyor, kendimize dikkat ediyor ve ona ihtiyaç duyduğu şeyleri veriyoruz. Önce sağlık, sonra güzellik vücudumuza borçlu olduğumuz kavramlar. Lierac vücut bakımı ürünleri kaliteleriyle bu konudaki yardımlarımız olacaklar.

Yüz bakımı günlük bakım işlerinde üzerinde en çok durulan kısımdır. Ama vücudu da ihmal etmemek gerek. Zaten yüz, vücut, cilt olarak sınıflamaya çalıştığımız bu işler genel anlamda kişisel bakımın içindedir. Kişinin kendi vücuduna bakması ise yukarıda belirttiğimiz gibi en başta kendi sağlığı için şarttır. Kişisel bakım ayrıca bir insanın kendisine ve çevresine duyduğu saygının belirtisidir. Bu saygıyı vücudunuzu şımartmak seviyesine kadar çıkartabilirsiniz. Her şey sizin yararınıza olacaktır. Örneğin düzenli bir vücut ve cilt bakımı sonrası yaşlanmanın kaçınılmaz etkilerini geciktirebilir, uzun yıllar genç görünümlü kalabilirsiniz. Lierac yaşlanma karşıtı bakım ürünleri yine yanınızda olacak.

Vücudumuzun bazı bölgelerini bakım açısından ele alalım. Örneğin yüzümüz gibi boynumuzda yaşlanma belirtilerini hemen gösterir, kurumaya ve esnekliğini kaybedip sarkmaya başlar. Nemlendiricilere en çok ihtiyaç duyan yerlerden birisi boynumuzdur. Ya da el ve kollarınızı deterjan ve sabundan korumazsanız hızla yaşlandıklarını fark edebilirsiniz. Cildimizin üst kısmının nemi tutan yer olduğunu, nemlendirici ihmal edildiği zaman bu katmanın tıpkı susuz bırakılmış topraklar gibi kuruyup çatlayacağını tahmin etmek ise güç değildir. Bu çatlama yüzde çizgilenme gibi sonuçlar yaratabildiği gibi diz, topuk, dirsek gibi hareketli ve sert dokulu yerlerde aşırı kuruluk yüzünden çok daha derinlemesine hırpalanmalar oluşturabilir.

Sözün kısası yüzümüzden boynumuza, saçlarımızdan topuğumuza, tepeden tırnağa bir vücut bakımını hak ediyoruz.

Vücut Bakım Ürünleri Nelerdir?

Kişisel bakım ürünleri ile aynı anlamda kullandığımız vücut bakımı ürünlerinin çeşitleri her evde, her banyoda, her çantada, kişinin merakına göre az veya çok bulunur. Hiçbir şey olmasa bile bir el kremi bütün kadınların hayatında vardır örneğin. Lierac kişisel bakım ürünleri ise kozmetik amaçlı olarak kendisine özen gösteren herkesin kişisel eşyaları arasında yer almaktadır.

Saç fırçanız, tarağınız, aynanız, saç kurutma makineniz, diş fırçanız, banyo keseniz, tırnak makasınız sizin kişisel bakım eşyalarınızdır. Şampuan, saç kremi, banyo sabunu, duş jeli, ağız gargarası gibi üretilmiş eşyalar ise kişisel bakım ürünlerinizdir. Kozmetik amaçlı olan çeşitlerin hepsi aynı zamanda kişisel bakım ürünleridir. Örneğin Lierac Sensory Lotion vücut bakımı dendi mi akla ilk gelen olgu olan nemlendirme konusunda kesinlikle olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir kişisel bakım malzemesidir.

Lierac Sensory Vücut Losyonu

Losyon denilen ve koyu süt benzeri yapıda olan ürünler genellikle yıkandıktan sonra kurulanmış cilde uygulanırlar. 150 mililitrelik hacimlerde piyasaya verilen bu ürün  24 saat etkili olarak hazırlanmıştır. Lierac vücut losyonu en başta yoğun nemlendirme özelliği taşır ve bu etkiyi gün boyu sürdürür. İçinde yasemin, kamelya ve gardenya çiçeklerinin özleri vardır, çok hoş kokuludur. Vücudunuza sürer sürmez yumuşaklık veren etkisini duymaya başlayacaksınız. Markamızın vücut bakımı, genel nemlendiriciler ve vücut nemlendiricileri kategorilerinde bulabilirsiniz. Banyodan sonra kuru cilde uygulamak en iyi sonucu verecektir. Eğer Lierac ürünleri içinde olanlardan üç tanesini seçerseniz kampanya boyunca fiyatı en düşük olan ürün size hediye edilecektir. Bu arada bütün vücut bakım ürünlerinin eşler ve samimi arkadaşlar arasında işe yarar bir hediye olacağını da hatırlatmak isteriz.

Vücut Bakımı İçinde Lierac Phytoliastil Serisi

Markanın vücut bakımı konusunda ayırdığı kategoriler içinde olan “Hedefe Yönelik Bakım” Lierac Phytolastil ürün serisi grubunu yaratıyor. (Phyto bitkisel anlamına gelir.) Bu grupta yer alan bakım malzemelerinin içerikleri cildin yapıtaşları arasında olan ve fibroblast hücreler adındaki hücre grubu tarafından üretilen elastin ve kolajen liflerinin zamanla düşen kalitesini yükseltme ve cildin esnekliğini artırma amaçlıdır.

Vücut Bakımı İçinde Lierac Sensorielles Serisi

Yenilenme amaçlı bu seriden nemlendirme ve keyif gibi insana zevk veren ürünlerin grubuna geçiyoruz. Bu gruba duş bakımı da denebilir. Lierac Sensorielles serisi adı gibi keyif verir. Beyaz çiçeklerin muhteviyatlara katıldığı bu grup;

  • 3 beyaz çiçek özlü çok amaçlı vücut yağı (yüz, vücut ve saç için),
  • 3 beyaz çiçek özlü nemlendirici vücut losyonu ve
  • 3 beyaz çiçek özlü vücut temizleme jeli gibi banyoda kullanması son derece zevkli olan kozmetik ürünlerden oluşmaktadır.
  • Yasemin, kamelya ve gardenya çiçeklerinin özlerinden başka vanilya kabuğu, fındık yağı, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı (oranı yüzde 14’leri bulur) ve vitamin katkıları içeriklere eklenmiştir.

Vücut Bakımı İçinde Lierac Body Lift ve Body Slim  Serisi

Şimdiye kadar zevkli giden vücut bakım ürünleri söz Lierac vücut şekillendirici bakım grubuna gelince keyifsizleşebilir. Çünkü akıllara gelen kilo alma, zayıflama reçeteleri, fazla yağlar gibi konulardır. Fakat seri bunların yerine Lierac portakal kabuğu görünüme karşı etkili jel ve Lierac sıkılaştırmaya yardımcı vücut losyonu gibi estetik amaca yönelik ürünlerden oluşmaktadır.

Selülitlere karşı bakım vücut bakımının en önemli kısımlarından birisidir. Lierac portakal kabuğu görünüme karşı etkili jel fazla suyu atılmasına yardımcı olur. Adından da anlaşılacağı üzere bu ürünün sıkılaştırıcı özellikleri de vardır.

Vücut bakımı dendiği zaman kozmetik ürünler, banyo keyifleri gibi hususlar düşünülüyor ama kilo kontrolü de bir çeşit vücut bakımıdır ve belki de genel sağlık açısından en yararlı bakımdır. Çünkü alınan her fazla kilo vücut için bir yüktür, onu zorlar. Obezitenin bir hastalık boyutuna geldiği günümüzde özellikle gençler vücut bakımı denince kokulu parfümler kadar sağlıklı beslenmeyi ve fast food tipi aşırı yağlı gıdalarla kolalı meşrubatlardan uzak durmayı da düşünmeliler. Kazançları sağlıklı geçecek bir ömür olacaktır.

Vücuduma özen gösteririm diyen duyarlı tüketiciler ise banyo yapmayı çok daha keyifli hale getirmeyi sürdürecekler. Özellikle sıcak yaz günlerinde vücut bakımı zorunlu hale geliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.