x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Günlük kişisel bakım yaparken nemlendirici kremler kullanmak oldukça önemlidir. Hayatımızın büyük bir alanına sahip bu ürünler cilt üzerinde meydana gelen kuruluk, pullanma, kırışıklık gibi görünümlerin düzelmesine yardımcı olmaktadır. Nem kaybı yaşayan ciltler genellikle yanma, batma, çatlama gibi sıkıntılar yaşamaktadır. LieracKrem ürünleri bu sıkıntıların yaşanmasına izin vermeden gereken bakımı gerçekleştirir. Hava kirliliği, toz, duman gibi dış etmenlere karşı koruma altına alır. Lierac krem ürünleri formülü sayesinde özellikle yüz bölgesinde yumuşaklık ve derinlemesine nem sağlar. Yıpranmış hücrelerin yenilenmesinde yardımcı olur.

Lierac Krem Ürünleri ’nin Özellikleri

Kış aylarında meydana gelen soğuk, cilt bariyerlerine direk olarak nüfuz eder ve savunmasız kalmasını sağlar. Bu durum karşısında cilt reaksiyon geçirmeye başlar ve kuruma, çatlama, sızlama gibi deri üzerinde meydana gelen sorunlara yol açar. Lierac tarafından üretilen kremler cilt üzerinde oluşan kuruluk gibi sorunların düzelmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri ve aktif bileşenler esneklik kaybını önleyerek pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Gün içerisinde gereken nemi ilk kullanımdan itibaren hissettirmeye başlar.

Lierac krem ürünleri erken yaşlanma belirtileri olan ince çizgiler, kazayağı, derin kırışıklıklar üzerinde de etkinliğini göstermektedir. Belirtilerin ilk olarak meydana çıktığı dönemlerde kullanılması daha faydalıdır. Kısa sürede genç ve alımlı bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olmaktadır. Tahriş oluşumlarına karşı güvenli koruma sağlar. Hassas dâhil olmak üzere tüm cilt tipleri üzerinde kullanıma uygundur. Alerjik reaksiyonların meydana gelmesine izin vermez. Paraben içermez.

Lierac Krem Ürünleri

Global Yaşlanma Karşıtı Maske: Tüm cilt tiplerinin kullanıma uygun olan bakım ürünü, zamanla cilde hasar veren etkilerin onarılmasına yardımcı olur. Pürüzsüz ve kusursuz görünüme kavuşmak isteyen kişiler tarafından kullanılan bakım kremi, derin kırışıklıkların, ince çizgilerin giderilmesini sağlamaktadır. Sarkma ve nemsizlik problemlerinin de düzelmesine yardımcı olan formüle sahiptir. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri anında etki eder ve derinlemesine nem kazandırır.

Lierac Hydragenist Moisturizing Cream Oxygenating Replumping: Dolgunlaştırıcı ve nemlendirici özelliğiyle kullananlar tarafından büyük bir beğeni kazanan bakım ürünüdür. Çok kuru ve kuru ciltler tarafından kullanıma uygundur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılmalıdır. Nemlendirici yapısıyla yarattığı değişimi gözler önüne sunar.

Lierac Krem

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.