sadsad x
asdasd

La Roche Posay Fondöten

24 Mart 2017
La Roche Posay Fondöten

La Roche Posay Fondöten

Günlük olarak kullanılan kozmetik ürünler cilt sağlığına zaman içerisinde zararlar verebilmektedir. Bunun için kullanılan ürünlere oldukça dikkat etmek gerekmektedir. Bilinen markaların bilinen ürünlerini kullanmak her zaman daha iyi sonuç almanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle formülünde bileşen bulunduran doğal bitki özleri içeren ürünler kullanmak hem istenilen görünüme kavuşturur hem de kalıcı çözümler sunmaktadır.

LaRoche Posay Fondöten ürünleri, cilt üzerinde gösterdiği etkinlikler sayesinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkartan bir makyaj bazıdır. Çevresel faktörlere ve dış etmenlere karşı koruma sağlayan bir yapıdadır. Yüz bölgesinde meydana gelen akne, akne izi gibi lekelerin kapatılmasına ince çizgi, kırışık ve kazayağı görünümlerinin düzelmesine yardımcı olur. İçeriğinde güneş koruyucu özelliği bulunmaktadır. La Roche Posay fondöten ürünleri cilt tonunu eşitler. Birbirinden farklı renk tonlarına sahiptir. Karma ve yağlı ciltlerinin kullanımına uygundur. Kremsi kıvamı cilt katmanlarına derinlemesine nüfuz ve onarıcı bakım sağlar. bunun haricinde çeşitli formlara sahiptir; likit, pudra bunlardan biridir. Yardımcı aparatlar kullanılarak yüz bölgesine uygulanması kolay ve pratik bir üründür. Paraben barındırmaz. Anti alerjik özelliğe sahiptir. Gözeneklerin tıkanmasına izin vermeden gereken kapatıcılığı sağlar. Nemlendirme etkisiyle pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Nem oranını düzenleyerek erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçer daha genç ve alımlı görünüm kazandırır.

Sonbahar ve yaz aylarında özellikle kullanımı artış gösteren bir üründür. Hassasiyet oluşturan durumların gerçekleşmesine sebebiyet vermez. Cilt toleransını yükselttir. Düzenli bir şekilde kullanıldığında kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Hassas ciltler tarafından da uygulanabilen özelliğe sahiptir. Fondöten ürünleri aynı zamanda uzmanlar ve dermatologların kontrolünden geçmiş ve başarılı sonuçlar almıştır. Kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilen dermokozmetik makyaj ürünleri içerisinde yer almaktadır.

Dermokozmetika olarak sizlere makyaj ürünleri içerisinde en beğenilen ürünlerin listesini yaptık. Sizde cilt tipinize uygun makyaj malzemeleri seçerek anında sipariş verebilirsiniz.

  • Toleriane Teint Fluid Corrective 30ml (Sıvı kıvamda açık ton)
  • Tolerian Teint Fluid Corrective 30 ml (Sıvı kıvamda koyu ton)
  • Toleriane Teint Mineral Compact 13 (Orta ton mineralli )
  • Toleriane Teint Mineral Compact 15 (Mineralli koyu renk)

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.