sadsad x
asdasd

Langelica

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Langelica Diş Macunu Çeşitleri!

  Kadın veya erkek farketmeksizin her birey için dişlerin sağlıklı ve beyaz görünmesi olukça önemlidir. Sağlıklı dişler ise beyaz bir gülümsemeyi beraberinde getirir. Bu sebeple özellikle ağız bakımında diş sağlığına ve bakımına dikkat etmek gerekmektedir. Dişlerin hem sağlıklı hem de beyaz görünmesi bireyin kendine olan özgüvenine de katkı sağlamaktadır. Peki beyaz dişlere kavuşmak için neler yapılabilir? Gelin birlikte inceleyelim…

  Dişlerimiz gün içerisinde tükettiğimiz çay, kahve ve yemek gibi birçok gıdadan dolayı sararır. Bu durumun oluşmaması için düzenli olarak ağız ve diş bakımı yapmak oldukça önemlidir. Peki temel ağız & diş bakım adımları nelerdir?

  • Düzenli olarak dişleri fırçalamak (sabah ve gece yatmadan önce en az günde 2 defa)
  • Diş ipi ile diş aralarını detaylı bir şekilde temizlemek
  • Ağız çalkalama suyu ile gargara yapmak

  Diş sağlığının bir diğer önemli adımı ise diş macunudur. Özellikle diş macunu seçerken dikkat edilmesi gerekir. Çünkü herkesin diş yapısı ve problemi farklıdır. Bu sebeple bitkisel içeriklerle geliştirilmiş özel formüllerle hazırlanmış Langelica diş macunu çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

  Langelica Diş Macunu

  Bitkisel elementlerle hazırlanmış çeşitli kimyasallardan arındırılarak yenilikçi diş macunu çeşitleri geliştirmiştir. Diş macunu çeşitlerinin içeriğinde nane özlü, tarçın, misket limonu gibi formüller yer almaktadır. Diş ve diş minesini nazikçe temizler. Diş yüzeyindeki lekelerin giderilmesine yardımcı olurken düzenli kullanımda dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasını sağlar.

  Sizde Langelica diş macunu çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.