sadsad x
asdasd

Lab Series

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
25 ürün

  Lab Series, erkeklere özel cilt bakım ürünleri geliştiren bir markadır. 1987’den beri yüksek teknolojiye sahip Laboratuvarlarında yüksek performanslı ürünler üreterek, kullananların beğenisine sunmaktadır. Erkek ve kadın cildi arasındaki farkı anlayarak bu doğrultuda erkeklerin ihtiyacına yönelik ürünler formüle etmiştir. 30’dan fazla ülkede Lab Series sıklıkla tercih edilen erkek bakım markasıdır.

  Lab Series ürünleri, erkek cildinin hassaslığı düşünülerek çok fonksiyonlu olarak tasarlanmıştır. Tüm bu ürünler sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir. Aynı zamanda erkeklerin yaşam tarzı alışkanlıklara da uyumlu olarak özenle hazırlanmıştır.

  Erkek cildi dayanıklı ve kalın bir yapıya sahip olsa da özellikle tıraş esnasında hassas ve tahrişe meyilli yapıya sahiptir. Bu sebeple ciltte çeşitli problemler ortaya çıkabilir. Sıklıkla karşılaşılan cilt problemleri arasında akne, gözenek ve leke sorunları gelmektedir. Bu durumu önlemek için Lab Series ürünlerini tercih ederek cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

   Lab Series Ürünleri ve Fiyatları

  Özel laboratuvarlarda geliştirilmiş olan Lab Series uygun fiyat avantajlarıyla her bütçeye hitap etmektedir. Lab Series kullananlar tarafından da sıklık tercih edilir. Ürün tercih ederken yapılması gereken tek şey sadece cildinizin ihtiyacını belirlemek ve doğru ürünü seçmektir.

  Lab Series göz çevresi kremi, Lab Series tıraş losyonu, tıraş jeli, Lab Series anti-aging serum, temizleyici jel ve daha fazla ürün seçeneğine hızlı kargo, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle sitemizden sahip olabilirsiniz.

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.