x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Kadınların yüz bakımında kullandığı ürünler cilt sorunlarını engellemek adına büyük önem taşımaktadır. Güzel görünmek için çeşitli kozmetik ürünleri kullanmaya daha çok yatkınızdır. Geçici olarak pürüzsüz bir görünüm sağlayan kozmetik ürünler kullandıktan sonra ciltte hasarlar oluşmasına neden olmaktadır.  Makyaj ürünleri ne kadar çok kullanılırsa görünümü o kadar çok etkilemektedir. Makyaj ürünleri cilt katmanlarına nüfuz ettiği için kalıcı olması içinde bir o kadar çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Cilde sürülen kozmetik ürünlerinin temizlenmesi oldukça zordur. Temizlenmiş gibi görünse de cilt katmanlarında yine de kalıntılar kalmaktadır. Temizleme ürünlerinden en çok kullanılan LaRochePosay Temizleme Jeli cilt temizliği için kullanılan ürünler arasındadır.

Cildin makyajdan arınmasını sağlayan LaRochePosay Temizleme Jeli suya dayanıklı formülü ile kaliteli cilt temizliği sağlamaktadır. Suya dayanıklı kozmetik ürünlerin dahi ciltten çıkarılmasını sağlar. Sabun ve alkol içermeyen özelliği ile cildi kurutmadan etkili bir şekilde tertemiz bir görünüm oluşturur.  Dış etmenler ve kozmetik ürünlerin rahatça çıkarılmasını sağlayan LaRochePosay Yüz Temizleme Jeli, La Roche Posay laboratuvarlarında özel olarak hazırlanmaktadır.  Göz çevresi içinde kullanıma uygun olan LaRochePosay Yüz Temizleme Jeli hassas, kuru, karma tüm ciltlerin kolaylıkla kullanabileceği üründür. Kuruluk, tahriş ve kazıntı gibi alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasını engeller. Cildi mükemmel derecede nemlendirir ve yumuşak bir dokunuş sağlar.

La Roche Posay Yüz Temizleme Jeli  Ürünleri

Makyaj Temizleme Jeli, sağlıklı cilt yapısına kavuşturmada etkili olan yüz temizleme ihtiyacını gideren ürünlerdendir. Formülünde herhangi bir kimyasal madde içermeden cildi derinlemesine temizler. LaRoche Posay Gel Demaquillant Physiologic normal ve karma ciltlerin kullanımına uygundur. Suya dayanıklı ve su ile çıkmayan ürünleri mükemmel bir şekilde çıkartmaktadır. LaRochePosay Yüz  Jeli, nemlendirici özelliği ile cildi kurutmadan, temizlenen yerleri nemlendirir. Cilt yapısını bozmadan etkili makyaj temizliği sağlamaktadır. İçeriğinde alkol, sabun ve boya maddesi içermez. LaRoche Posay Gel Demaquillant Physiologic kullananlar tarafından en çok tavsiye edilen ürünlerdendir.

Makyaj Temizleme Suyu, makyaj temizleyici bir üründür. Özellikle göz çevresine yapılan makyajın çıkarılmasını sağlamaktadır. Hassas göz çevresini tahriş etmeden kolay bir şekilde temizlik sağlar. Suya dayanıklı formülü sayesinde kalıcı ve su ile çıkmayan boyaların çıkarılmasına yardımcı olmaktadır. La Roche Posay Respectissime değişik ihtiyaçlara göre cilt üzerinde etkisini göstermektedir. Göz makyajında kullanılan makyaj ürünlerinin kolaylıkla temizler. Göz makyajında oluşan rahatsızlık durumlarını engellemeye yardım eder. Cilde zarar vermeden mükemmel temizlik sağlar. Cildi kurutmadan kırışıkların oluşmasına mani olur. Her makyaj temizliğinde kullanıma uygundur. LaRochePosay Yüz Temizleme Jeli göz çevresinde oluşan hassasiyeti yok ederek herhangi bir alerjik durum ortaya çıkarmaz. Paraben ve parfüm içermez. Dış etmenlerin neden olduğu kiri anında temizler.

La Roche Posay Yüz Temizleme Jeli

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.