x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Cilt yüzeyinde dış etmenlerden kaynaklanan cilt katmanlarının dolması ve düzenli bir şekilde çalışmasını engelleyen sorunlar arasında yer alan sebum seviyesi, cildi oldukça fazla etkilemektedir. Cildin yağ salgılaması, cildin kötü bir görünüme sahip olmasına neden olmaktadır. Parlak ve yağlı bir cilt günlük olarak bakım ister. Ciltte biriken kir ve kalıntılar cilt temizleyiciler tarafından temizliği sağlanmaktadır. Her cilt için uygun olan temizleyiciler arasında yer alan Tonik yağlı ve akneye meyilli ciltlerin kullanımına uygundur

LaRoche Posay Tonikler cildin ihtiyacı olan yağ bazı ciltlerde sıklıkla salgılanmaktadır. Bazı ciltlerde ise salgılanmaması nedeniyle kuruluk meydana gelmektedir. Cilt yüzeyinde fazlaca salgılanan yağ cildi olumsuz olarakta etkilemektedir. Cilt katmanlarının dolması ve yağ kanallarının dışarı doğru uç vermesi ile oluşan akne ve sivilce ortaya çıkmaktadır. LaRoche Posay Tonik cilt dokusunda düzelme gösterir ve akne ve sivilce oluşumunu durdurmaya yardım eder. Özellikle yağlı tenlerde meydana gelen genişlemiş gözeneklerin ve cilt dokusunun iyileşmesini sağlar.Tonik yağlı ve akneye meyilli ciltler tarafından günlük olarak kullanılmaktadır. Cildin yağ dengesini orantılar. Cildin nemlenmesine katkı sağlar. LaRoche Posay Tonik cildi kurutmadan temizlik yapmak için hazırlanmış içeriği ile kullananların beğenisini kazanmıştır.

La Roche Posay Tonik Ürünleri

Effaclar Tonik, sıkılaştırıcı özelliği bulanan sıvı formülü sayesinde yüzeyde oluşan sorunların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Dış etmenlerin neden olduğu kir, toz ve zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar. Cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından derinlemesine temizler. Cilt kuruluğuna neden olmadan temizliği mükemmel bir şekilde tamamlar. Cilt katmanlarına uygun olarak cilt yapısını bozmadan yeniden canlanmasına yardım etmektedir. Cilt yapısına uygundur. İçeriğinde bulunan La Roche Posay Termal su ile zenginleştirilmiştir. Sıkılaştırıcı formülü sayesinde gözeneklerin küçülmesine yardım eder. Cilt tonunu eşitleyerek mükemmel bir görünüm sağlar. Gözeneklerini derinlemesine temizler ve tıkanmasını önler. Cilt bariyerlerine güvenli bir koruma sağlar.  Pürüzlü ve yağlı ciltlerin düzensiz ve kötü görünümünü ortadan kaldırır. LaRoche Posay Tonik kullanımı sonrasında herhangi bir kızarıklık, kaşıntı ve tahriş gibi alerjik reaksiyon gözlenmez. Tonik , kadınların sıklıkla kullandığı kozmetik ürünlerinin yüzeyden tamamen çıkarılmasını ve ferahlamasını sağlamaktadır. Nazik ve hassas tenlerinde kullanımına uygundur. LaRoche Posay Effaclar Tonik sabunun tende yarattığı etkiyi yaratmaz. Cildi kurutmaz ve nem kaybına neden olmaz. Cildin ihtiyacı olan Ph değerini koruyarak sorunlara karşı koruma kalkanı oluşturur. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği La Roche Posay Tonik, dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş ve araştırmalardan geçerli onayı almış yüz bakım ürünlerindendir. Son teknoloji olarak üretilen formülleri kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet ile tercih edilmektedir.

La Roche Posay Tonik

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.