x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Sonbahar ve kış aylarında havalar soğuğa doğru geçiş yaparken, cildimiz nemini kaybeder ve şiddetli rüzgâr ve ısı düşmesine karşı hassasiyet göstermeye başlar. Düşük toleranslı ciltler adı altında toplanan bu cilt tipi hassas ciltlerden ayrı tutulur ve bakımı da diğer cilt tiplerine göre farklılık gösterir. La Roche Posay içeriğinde Termal su bulundurduğu bakım ürünlerinin hassas ve düşük toleranslı ciltlerde yüz, boyun, göz, göğüs gibi bölgelerde uygulanabilir.

Toleriane serisi, hiçbir yan etkisi bulunmayan parfüm, paraben, kimyasal herhangi bir madde içermeyen doğal dermokozmetik bir üründür LaRoche Posay toleriane serisi hassas ve alerjik yani toleranssız ve ya düşük toleranslı ciltlere uygun olarak yapılmıştır.

Toleriane Serisi

Toleriane Ultra Fluide Toleriane serisi içinde bulunan TermalSu ile cildin, cilt yapısına göre hazırlanmış hava içermeyen yoğunlaştırıcı, yatıştırıcı krem kutusundan çıkarıldığı gibi kullanıma hazırdır. Yüz, göz ve boyun çevresinde emilmesi sağlanır. İçerisinde lanolin bulundurmayan Toleriane Ultra Fluide yoğunlaştırıcı ve yatıştırıcı bakım kremi, hassasiyeti azaltır. Kıvamı hafif sulu olan fındık büyüklüğünde alıp uyguladığınızda ciltteki kızarıklık, kaşıntıyı yatıştırır.

Düşük toleranslı ciltlerin temizlenmesi hava alması için üretilmiş en iyi makyaj temizleyicisidir. Diğer temizleyicilerden farklı olarak göz pınarlarını yakmadan göz çevresinde de kullanılabilir. Her cilt tipine uygundur herkesin gönül rahatlığa kullanabileceği Toleriane Dermo Nettoyant’ı çalkalayarak kullanılması içindeki birleşenlerin aktifleşmesini sağlar.

Yağlı ve karmaya dönük ciltler için üretilmiştir. Elinize az miktarda dökerek köpürterek uygulanır. Cildi temizler, gözenekleri açar ve yüzdeki kiri temizler. Toleriane yüz temizleme jeli olarak bir çeşidi daha vardır. La Roche Posay çoğu ürünlerinde olduğu gibi bu Toleriane Creme Moussante Temizleme köpüğünde de termal su bulunur ve cildi rahatlatır.

Alerjik ve toleranssız ciltler için nemlendirici yoğunlaştırıcı bakım kremi dermatolojik testleri ile alerjik kişiler üzerinde denenmiştir. Toleriane Ultra günbegün giderek hassasiyeti sonlandırmıştır. Cildi rahatlatır. Nemlenmeyi kontrol altına alan toleriane ultra alerjik ve toleranssız ciltler için nemlendirici, termal su ile yüz ve boyun bölgesinde etkinliğini gösterir. Toleriane hassas ciltler için yatıştırıcı bakım kremi ayrıyeten koruyucu özelliği ile nemlendirirken rahatlatır. Her bireyin ihtiyacı olan nem oranının yüzde beşini karşılayarak cildi korur. Zenginleştirilmiş lipitleri sayesinde hassas ciltleri yatıştırır ve korur.

Hassas kuru ciltler, kurumaya meyilli ciltler ve kolay irrite olan ciltler içinde etkisini gösteren Toleriane RicheLa Roche Posay Termal sular ile tahriş olmayı engeller.

Çoğu zaman nedenini bilmediğimiz ya da farkına varmadığımız bir şekilde göz çevremizde şişlik, kaşıntı, kızarıklık ve kuruluk hissiyatı olabilir. Çoğu zaman yaptığımız birçok aktiviteden kaynaklanan durumlar gözleri yorgun düşürürken LaRoche posay Toleriane Eye Contour hassas gözaltlarında anında etki gösterir.

içeriğinde yirmi beş faktör güneş koruyucu da bulunduran LaRoche Posay Toleriane Teint Flui sıvı fondöten şeklinde kapatıcılığı ile cildi pürüzsüzleştirir. Her cilt tipine uygun olup cilt tonunuza göre seçenekleri de bulunur. Kırışıklık ve izleri ileri derecede kapatır. Yirmi dört saat etkisini kaybetmez.

Toleriane SPA kullananlar tarafından beğenilen ürün formülü sayesinde etkin bir koruma sağlar. Aynı zamanda ciltte görünümü gençleştirir. nemlendirir. LaRoche Posay Toleriane Spa Kaşıntı ve tahrişi yok eder.Cilt toleransı yüksek olduğu için de cildi sıkılaştırır ve su dengesini korur.

La Roche Posay Toleriane

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.