sadsad x
asdasd

La Roche Posay Pigmentclar Serisi

13 Mart 2017
La Roche Posay Pigmentclar Serisi

La Roche Posay Pigmentclar Serisi

Deri, bedeni dış etmenlerden korumaya yardımcı bir kalkandır. Zaman içerisinde meydana gelen alerjik reaksiyonlardan veya çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olan vücut derisi, oluşan bu sorunlara da çözüm sağlar. Başlıca cilt sorunlarından biri lekelenmedir. Güneş ışınlarından veya hamilelik esnasında meydana gelebilen lekeler kötü görünüme neden olur. Bir diğer sorun ise Pigmentasyon bozukluğudur. Cilt tonu eşitsizliğine yol açan bu durum kişilerin psikolojisini olumsuz olarak etkilemektedir.

Erken yaşlanma belirtilerinin de sebep olacağı bu durumlar cilt bakımının düzenli bir şekilde kullanılmasıyla eski haline kavuşmaktadır. Doğum lekesi, güneş yanığı, renk tonu eşitsizliği için geliştirilmiş bakım serisi, Pigmentclar kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler içerisinde yer alır. Uzmanlar ve dermatologların gözetiminde üretilmiş marka serisi, içeriğinde barındırdığı Retinol, kafein sayesinde mor halkaların giderilmesine yardım eder. Kahverengi lekelerinde yok olmasını sağlayan ürünler, ışıltı katarak pürüzsüz bir cilt sunar.

La roche posay Pigmentclar serisi, uzun süren çalışmalar ve araştırmalar sonucunda başarı elde ederek cilt lekelerinin giderilmesini sağlar. Formülünde bulunan termal su cildin hem nemlenmesine hem de ferahlamasına yardımcı olur. Kullanıldığı andan itibaren kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Çillenme gibi küçük noktaların kaybolmasında oldukça başarılıdır. Nemlendirici özelliği sayesinde erken yaşlanma belirtilerinin yavaşlamasına neden olur. Daha genç ve alımlı bir cilt sunar. Doktorlar tarafından güvenle tavsiye edilen ürünler, göz çevresinde de etkisini gösterir.

Cilt görünümünü düzenleme oldukça başarılı olan marka ürünlerini dermokozmetika olarak sizlere liste yaptık. Siz de göz çevreniz de veya vücudunuzda oluşan lekelerle baş etmek istiyorsanız aşağıda yer alan ürünleri düzenli bir şekilde kullanmaya başlayın.

  • Pigmentclar Cream (Koyu leke karşıtı)
  • Pigmentclar Yeux (Göz çevresi leke kremi)
  • Pigmentclar Serum (Leke karşıtı serum)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.