Yandex Metrica

{{title}}

İnsan vücudunu kaplayan ince dokuya sahip deri, bedenin dış kalkanıdır. Bedenin sahip olduğu cilt derisi kusursuz değildir. Doğuştan veya zaman içerisinde ciltte sorunlar oluşmaya başlar. Pek çok insanı etkileyen cilt sorunlarından başlıca önem teşkil eden cilt lekeleri ve pigmentasyon bozukluklarıdır. Doğum,  güneş yanıkları ve yaşlanma belirtilerinden dolayı oluşan lekeler, çok sayıda insanı psikolojik olarak etkilemektedir. Ciltte oluşan lekeler sıklıkla siyah ve kahverengi tonlarında bazen de mor renginde çürük gibi durabilir. Pigmentclar serisi ciltte oluşan lekeleri en kısa zamanda yok etmeye yardımcı olmaktadır.

La Roche Posay Pigmentclar Serisi Etkileri

LaRoche Posay Pigmentclar ürünleri cilt yüzeyinde oluşan lekelerin görünümünü iyileştirir ve cilt tonunu eşitler. LaRoche Posay Pigmentclar formülünde bulunan renk açıcı özelliği ile koyu renkli cilt lekelerinde kısa sürede etki eder. Parlak olmayan ve düzenli bir görünüm oluşturmaya yardımcı olan yüz bakım ürünleri ile pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlar. Pigmentclar serisi sağlıklı bir cilt için güneş, hormonsal etkenler ve çeşitli ilaç kullanımı sonrasında oluşan lekelerin giderilmesini sağlar. Cilt gerektiği gibi korunmadığı sürece cilt yüzeyinde lekeler oluşur. Bu lekeler LaRoche Posay Pigmentclar ürünleri ile kolayca yok edilmektedir. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Pigmentclar kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

La Roche Posay Pigmentclar Serisi Ürünleri

, hassas göz çevresinde oluşan güneş lekeleri ve çillenme sorunlarına karşı etkileyici bir bakım kremidir. Gözaltlarında oluşan mavi, mor halkaların ve kahverengi lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kadınlar ve erkeklerin ortak kullanımına uygundur. Pigmentclar Yeux, hassas, kuru, normal ve yağlı tüm ciltlerin kullanması sorun teşkil etmez. Göz çevresine göre hazırlanmış formül ince dokuya sahip gözaltlarına herhangi bir şekilde zarar vermez. Leke açıcı özelliğine sahiptir. İçeriğinde paraben bulundurmaz. Anti alerjiktir.

, nemlendirici özelliği bulunan göz çevresi bakım kremidir. Anti aging özelliği ile erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Hassas gözaltlarına uygun olarak hazırlanmış formüle sahiptir. Kuru, karma ve normal tüm ciltlerin kullanımına uygundur.  Gözaltlarında bulunan mor halkaların düzenli kullanım ile azalmasını sağlamaktadır. Cildin yapısını bozmadan cildi yeniler ve tazeler. Tahriş, kızarıklık ve kaşıntı gibi alerjik reaksiyonlar oluşturmaz. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve nemsizlikten kaynaklanan kırışıklıkların düzelmesine yardımcı olur.

, cilt tonunu eşitlemeye yarayan düzgün ve sağlıklı bir görünüm oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Karma, kuru, normal ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur. La Roche Posay Pigmentclar Leke Karşıtı Bakım Serumu içeriğinde paraben bulundurmaz. Hassas ciltlerinde kullanımına uygundur. Serum formunda hazırlanmış Pigmentclar ürünü hızlı ve yoğun bir şekilde etkisini göstermektedir. Cildi yeniden canlandırır ve aydınlık bir görünüme kavuşturur.

//
3 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.