x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Soğuk havalarda nemsiz kalmış ciltlerin yaşadığı sorunlardan bir tanesi olan cilt katmanlarında meydana gelen nem oranının düşmesi yüz bakımında olumsuz sonuçlara neden olmaktadır. Nem oran düzeyi düşük olan ciltlere özel olarak hazırlanmış La Roche Posay Nemlendirici ürünler bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Kadın ve erkeklerin ortak olarak kullandığı LaRoche Posay Nemlendirici ürünler yaşlanma belirtilerine karşı etkin bir koruma sağlar.

Kış aylarında oldukça hasar gören cilt yüzeyleri kuru soğuk ve aşırı sıcakların etkisiyle nem oranı düşer. LaRoche Posay kullanıcılarının rahatlıkla kullandığı nemlendirici ürünler mevsimsel değişikliklerden etkilenmeden cildin beslenmesine ve onarılasına yardımcı olmaktadır. Yanma, batma ve sızıntı gibi sorunların giderilmesine yardımcı olan La Roche Posay Nemlendirici serisi kısa sürede cildi yatıştırır. Kurumaya, parlamaya ve kaşıntıya karşı bakım sağlayan LaRoche Posay Nemlendirici ürünleri cilt sağlığına mümkün oldukça koruma sağlar. Nemlendirici ürünler yaşlanma belirtileri gösteren ciltlerde kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. LaRoche Posay Nemlendirici cilt kusurlarını mümkün oldukça kısa sürede ve içeriğinde bulunan termal su ile kalıcı olarak ortadan yok etmeye yardım eder. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçerek son teknoloji ürünler geliştirilmektedir. LaRoche Posay ürünleri kullananlar tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır.

La Roche Posay Nemlendirici Ürünleri

LaRoche Posay Effaclar Mat, cilt yüzeyinde oluşan parlaklık ve yağlı görünümü ortadan kaldırmaya yarayan yüz bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Formülünde bulunan sebum seviyesi düzenleyici ile akne ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Nemsiz kalmış cilt katmanlarını derinlemesine nemlendirir ve dengeler. Hassas, yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Cildin görünümünü iyileştirir ve canlılık sağlar. Kuruluğu önler. Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Anti alerjik özelliğe sahiptir. İçeriğinde paraben bulundurmaz. Günde iki kere uygulanmalıdır. Tahriş, kızarıklık ve kaşıntı gibi reaksiyonlar oluşturmaz.

Nemlendirici Krem, normalden kuruya dönük ciltler için geliştirilmiş nemlendirici kremdir. Besleyici ve onarıcı özelliği bulunan LaRoche Posay Hydraphase Intense Riche nemini kaybetmiş ciltlerin ihtiyaç duyduğu düzeyde nemlendirme sağlar. Hızlı ve uzun süre etkisini gösteren Nemlendirici güçlendirilmiş formülü sayesinde çift etki yaratır. Su depolarının dolması, hem suyun cilt yüzeyinde kalmasını sağlar hem de yoğun bir şekilde nemlendirir. Paraben içermeyen nemlendirici cildin sağlıklı, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Pompalı ambalajı ile ürünün hava ile temas etmemesini sağlar. Dermatolojik testler ve araştırmalardan başarı ile geçmiştir. Son teknoloji formülü sayesinde kullanan kadınların büyük bir beğenisini kazanmıştır. Intense Riche aynı zamanda düzenli kullanımı ile kuruluk sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Cildin tamamen kurumasını önleyen ürün ciltteki gözeneklerinde tıkanmasını önler. Cilt temizliğinde etkili sonuçlar çıkarır.

La Roche Posay Nemlendirici

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.