Yandex Metrica

{{title}}

Cildimizin ne kadar önemli olduğu her fırsatta dile getirilmektedir. Zaman geçtikçe cildimiz yaşlanır ve cilt yüzeyinde kuruluk meydana gelir. Cildimizin genel yapısı itibariyle belirli bir bölümü su içermektedir. Cildimiz zamanla su kaybına bağlı olarak kurumaya başlar ve pul pul dökülmeler gerçekleşir.

Hassas ciltlerde ve yeni doğmuş bebeklerde görülen Atopik dermatit, derinin yüzeyinde cilt tonundan yaklaşık bir veya iki ton açık renkte ve belirgin bir yapıdadır. Genetik yoluyla ebeveynlerden çocuklara geçer. Kendiliğinden zamanla yok olabilen alerjik bir hastalıktır.

La Roche Posay’ın geniş laboratuvar ortamında özenle geliştirdiği kuru ciltler ve hassas Atopiye meyilli ciltlere özel bakım serisi LaRoche Posay Lipikar ; İçeriğinde bulundurduğu Shea yağı; Batı Afrika’da yetişen Karite ağacının çekirdek özlerinden meydana gelen yağdır. Gana, Faso gibi yerlerde yetişen ağacın içinde A ve D vitamini vardır. Shea yağı ölü deriyi yeniden canlandırır. İçerisinde bulunan Gliserin yüzde yedi etki eder. Asetonda da görebileceğimiz su ve alkol birleşimi, zehirsiz ve tatlıdır.

LaRoche Posay Lipikar Serisi atopiye meyil eden ciltler için uygundur.

LaRoche Posay Lipikar Serisi Ürünleri

Lipikar Baume AP: İçeriğinde La Roche Posay’ın kendi üretim yeri olan Fransa’dan gelen termal suyu ile cildi rahatlatan ve içinde bulundurduğu diğer maddelerinde birleşimiyle cildi yumuşatır. Lipikar Baume AP kullananlarca kaşıntıyı giderir. Çok kuru ve atopik ciltler için uygundur.

Lipikar Syndet :Atopiliye sahip kişiler ve normalden fazla kuruluk sağlamış 0-2 yaş 2-11 yaş arası çocuklar ve yetişkinler için hazırlanmıştır. Bebeklerde göz yakmaz. Cildi tahriş etmemektedir. Lipikar Syndet Atopik rahatsızlık durumlarında koruma sağlayarak temizler. İhtiyaç duyulan zamanlarda lif gibi yardımcı aparatlar ile kullanınız. Bebeklerde ise yüz ve vücut temizliği için kullanılması önerilir.

Lipikar Fluide: “Hassas ciltlere daha iyi yaşam” sloganıyla La Roche Posay adı altında tüm bireyler için geliştirilmiştir. Termal su katkılı nemlendiren Lipikar krem, kuru ciltler için de sakinleştirici etki yaratır. Temizlenmiş bölgeye günde iki kez uygulanır.

Lipikar Jel Lavant :0-2 yaştan başlayarak tüm bireylerin kullanabileceği herhangi cilt tipi gözetmeksizin aplikasyon sağlayan besleyici, onarıcı, yatıştırıcı etkisi ile pamuksu bir cilde ve rahatlığa kavuşturur. Lipikar Jel Lavant Bebeklerde saç derisinde ve vücutta kullanılırken yetişkinler de ise vücut ve genital bölge temizliğine uygun kullanılır.

Lipikat Surgras : Lipikar serisinde bulunan bu ürün isminde harf değişikliği mevcuttur. Lipikat Surgras, herkesin kullanımına uygun, ihtiyaç dâhilinde kullanılması uygun görülmüştür. Yardımcı aparat el ya da lif kullanarak ile kurumaya meyilli cilt üzerinde kullanılır. İyice durulanır.

 

//
15 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.