x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak herkesin hakkıdır. Bunun için yapılması gereken ise saç bakımına gereken özenin gösterilmesidir. Günlük faaliyetler, pis hava, sıcakların yanı sıra saça uygulanan boya, perma, fön vs. saç şekillendirme yöntemleri saça zarar vermektedir. Bunların sonucunda saç dökülmesi kaçınılmaz olacaktır. Saç bakımı ve temizliği bu noktada çok önemlidir. Parlak ve dolgun saçlar için saç tipine uygun, sorunları gideren doğru saç bakımı ürünleri kullanılmalıdır. Özenli ve bakımlı saçlar kişinin özgüvenini arttırarak toplumda daha başarılı ve pozitif olmasını sağlar. 

LaRoche Posay saç bakım ürünleri; saçı dipten uca onarıp besleyerek, saçı canlandırır ve doğal bir parlaklık ve hacim kazandırır. Saç dökülmesi karşıtı ürünleri ile bakımlı ve dolgun saçlara sahip olunmaktadır. Benzersiz formül ve doğal konsantrasyonları yüksek aktif bileşenleri ile saç dökülmesini ve kepek oluşumunu ortadan kaldırır. Güzel saçların sırrı, 30 yılı aşkın deneyimiyle LaRoche Posay ürünlerinde saklıdır.

 

LaRoche Posay Kerium Serisi Ürünleri

LaRoche Posay Kerium AC Bakım Kürü; Saç dökülmesi için kullanılan dermatolojik bir bakım kürüdür. Besleyici ve onarıcı serumuyla saçları nemlendirir, saça canlılık ve yoğunluk kazandırır. Antialerjiktir ve saç derisini rahatlatan bir özelliğe sahip saç bakım kürüdür. Saç derisini ölü deri hücrelerden ve kepeklerden kurtarır. Bu özel  kür ile parlak ve hacimli saçlar elde edilmektedir. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu saç bakımı ürünü, cilt toleransınızı oldukça yüksekte tutacaktır.

 

LaRoche Posay Kerium AC Şampuan ; Saç dökülmesi ile savaşan, kepek oluşumunu yok eden, besleyici bir şampuandır. Saçları ağırlaştırmaz, kökten uca besleyerek ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Kolayca dökülen ve yıpranmış saçlar için harika bir saç bakım ürünüdür. Tüm cilt tipleri için uygundur, antialerjiktir. Temizlerken besleyen bu şampuan ile saçlar kepeklerden arınır, parlak bir görünüm ve hacim kazanır. 

 

Kerium Doux Extreme : Temizleyici günlük şampuandır. Hassas saç derisi için uygundur. Saçları temizler, arındırır yenilik ve canlılık kazandırır. Günlük bakımı için mükemmel bir üründür. Parapen içermez, tahriş yapmaz hipoalerjenik özelliğe sahiptir. Yenileyici özelliği ile dipten uca bakım yapan bu saç bakım ürünü saç derisinde de ferahlama sağlar. İçeriğindeki termal su ile saça yumuşaklık, parlaklık ve hacim kazandırır. 

 Kerium DS Şampuan ; LHA içerikli, kepeğe ve seboreik dermatite karşı yoğun bakım kür şampuanıdır. Kepek oluşumunu ortadan kaldıran, besleyici ve temizleyici bir saç bakım ürünüdür. Saça sıra dışı bir parlaklık kazandırır. Paraben ve parfüm içermeyen, kepek önleyici bu ürün saçı dipten uca besleyerek parlaklık ve canlılık kazandırır. LaRoche Posay Kerium serisi ile dolgun, bakımlı ve güzel saçlar sağlanmaktadır.

La Roche Posay Kerium

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.