sadsad x
asdasd

La Roche Posay Hydreane

02 Mart 2017
La Roche Posay Hydreane

La Roche Posay Hydreane

La Vienne kentinde egzama rahatsızlığı bulunan bir atın tesadüf eseri termal su istasyonuna girip banyo yapmasıyla keşfedilmiştir. Cilt sorunlarını anında giderilmesine yardımcı olan doğal kaynak su, resmi olarak kullanıcıların huzuruna sunulmaktadır. Akneli, karma, yağlı ve tüm ciltlerin yaşadığı sıkıntıları gidermeye yardımcı olarak birbirinden farklı etkilere sahip bakım ürünleri meydana getirilmiştir.

Cilt bariyerlerini derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olan marka serisi, normal, karma ve yağlı ciltler üzerinde tesirini göstermektedir. İçeriğinde bulunan hydralipidler su taşıyıcı görevi üstlenen bileşenlere sahiptir. Cilt katmanlarına nüfuz eden shea yağı ise yeniden onarım sağlayarak pürüzsüz bir dokunuşa kavuşturur. Hydreane serisi içerisinde yüz bakımını eksiksiz bir biçimde tamamlamak adına termal su bulunmaktadır. Hücrelerin canlanmasına ve ferahlamasına yardım eden bu doğal kaynak suyu içinde selenyum elementi yer almaktadır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye yardım eden bu element tahrişten cilt kanserine kadar meydana gelebilecek tüm sorunlara karşı koruma sağlar. Renk tonunu dengeli bir şekilde düzenlemeye yardımcı olur.

Cilt kuruluğuna neden olan sık sık duş almak, kuru soğuğa maruz kalmak vücut üzerine etki eden dış etmenler içerisinde yerini alır. Bu etmenler zamanla nem seviyesinin bozulmasına yol açmaktadır. Hydreane serisi ürünleri cilt yüzeyine kolay bir şekilde adapte olur ve siyah nokta oluşumuna da izin vermez. Geniş ürün yelpazesine sahip marka dermatolog ve uzmanların gözetimi altında formülize edilmektedir. Kızarık, kaşıntı gibi alerjik reaksiyonların oluşumunu minimize eder. Erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Cildinizi nemlendirmek ve gereken bakımı sağlamak adına dermokozmetik ürünler kullanmak oldukça faydalıdır. Dermokozmetika olarak sizlere La Roche Posay Hydreane Serisini liste haline getirdik. Homojen bir görünüme kavuşmak isteyen kişilerin kullanabileceği ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.