sadsad x
asdasd

La Roche Posay Hydraphase

28 Nisan 2017
La Roche Posay Hydraphase

La Roche Posay Hydraphase

Cilt üzerinde nemsizlikten kaynaklı birçok sorun meydana gelir. Bunlardan en önemlisi erken yaşlanma belirtileri içinde yer alan kırışıklıklardır. La roche posay termal su destekli Hydraphase ürünleri, cildi yoğun şekilde nemlendirir ve bu belirtilerin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda konfor seviyesini en üste çıkarır, ferahlık sağlar.

Soğuk ve sıcak havalarda cildin alt katmanlarında yer alan lipitler hasar görür ve yağ kaybına neden olur. Canlanması oldukça zor olan cilt yağları La Roche Posay Hydraphase serisi sayesinde yeniden yapılanır ve nemlendirilerek onarımı gerçekleştirilir. Formülünde tamamen doğal bileşenler barından yüz bakım ürünleri, paraben kesinlikle içermez. LaRochePosay kullananlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Hava kirliliği, soğuk, rüzgâr, toz, kir, makyaj kalıntıları, erken yaşlanma belirtileri, kırışıklıklar ve bunun gibi birçok dış etmen cildin kurumasına ve gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Tıkanan gözenekler çeşitli reaksiyonlara uğrar ve kötü bir görünüme sebebiyet verir. Bu durum çoğu bireyin psikolojisini olumsuz yönde etkiler. Susuz kalan cilt yüzeyi zamanla kendini salmaya başlar. LaRochePosay Hydraphase serisi cildin nefes almasına izin verir. Gözeneklerin açılmasına ve derinlemesine nem kazanmasına yardım eder. Kısa sürede etkisini göstermeye başlar ve cilt üzerinde meydana gelebilecek tüm olumsuz durumlara karşı koruma gerçekleştirir.

LaRochePosay Hydraphase serisi geniş ürün gamına sahiptir ve her biri yarattığı farklı etki sayesinde kullanıcıların göz bebeği olmayı başarmıştır. Dermatolojik araştırmalardan geçerek son teknoloji ile üretilmiştir. Uzmanların ve dermatologların güvenle önerdiği ürünler içerisinde yer alır. Sizde LaRochePosay Hydraphase serisi’ ni detaylı incelemek nemsizlik yaşayan cildinizin rahatlamasını sağlamak için dermokozmetik markanın ürünlerini deneyebilirsiniz. Dermokozmetika ailesi olarak sizin için derlediğimiz ufak listede yer alan ürünlerden cildiniz için uygun ürünü seçerek cilt bakımı rutininizi oluşturabilirsiniz. Pürüzsüz görünen yumuşak cilde anında kavuşabilirsiniz.

 

 

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.