x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

La Roche Posay Güneş Kremi

Baharın gelmesiyle güneş yüzünü göstermeye başlar. Güneş ışınların etkin olduğu bu dönemlerde cilt üzerinde ultraviyole ışınları olumsuz durumların oluşmasına sebebiyet verir. Leke, yanma, kızarık görünüm bu durumların başında gelmektedir. La Roche Posay Güneş Kremi ürünleri güneşin yol açtığı zararlı ışınlara karşı maksimum düzeyde koruma sağlar. Her yaş ve cinsiyet tarafından kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.

Tüm canlıların hayat kaynağı olan güneş ışınları altında uzanmak ne kadar keyif verici olsa da cilt üzerinde hücre hasarlarının meydana gelmesine neden olmaktadır. Yapılan araştırmalar sonrasında uzmanlar bu hasarların sıklıkla ergenlik döneminde ortaya çıktığını söylemektedir. Bu nedenle güneş kremi kullanımına erken yaşta başlamak oldukça önemlidir. Özellikle yenidoğan, bebek ve çocukların cildi yetişkinlerin cildine göre daha hassas olması sebebiyle etkili bir şekilde korunma sağlanmalıdır.

Cilt yapısına ve tipine göre özel olarak hazırlanmış güneş koruyucu ürünler yüksek koruma filtresine sahiptir. Bu sayede güneş ışınlarından korunurken aynı zamanda cilt bakımını ve vücut bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Ultraviyole B ışınlarından korumaya yardımcı olan Sun Protection Factor yani güneş koruma faktörü günlük kullanılan bakım ürünleri içerisinde de yer almaktadır. Fondöten, BB krem, Nemlendirici, Leke giderici kremler bu kozmetik ürünler içerisindedir.

La Roche Posay Güneş Kremi ürünleri hassas ciltler üzerinde etkinliğini kanıtlamış formüle sahiptir. Cilt yüzeyinde oluşan deformasyonların oluşmasına izin vermez. Dayanıklı yapısı sayesinde gün içerisinde istenilen korumayı gerçekleştirir. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olan içeriği alerjik reaksiyon oluşumlarının azalmasına yardımcı olur. Böylece yaz aylarında daha rahat dolaşmanızı sağlar. Kızarık, leke, çillenme gibi sorunların yaşanmasına mani olur.  Erken yaşlanma belirtilerinin zamanla kaybolmasını sağlar. Aynı zamanda nemlendirme özelliği bulunan güneş kremleri ince çizgi, kırışık ve kazayağı görünümlerinin dolgunlaşmasına vesile olur.

Bebekler İçin Güneş Kremi; özel olarak tasarlanmış formüle sahip Anthelios Lait Bebe, hem hassas ciltlere hem de atopik ciltlere sahip bebeklerin kullanımına uygundur. Losyon kıvamında kolayca emilen yapısı termal su ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Parabensizdir.

Anthelios XL Ultra Light Tinted; her cilt tipine uyum sağlayan bir yapıdadır. Özellikle hassas ciltler üzerinde oldukça etkilidir. Renkli ve kremsi kıvama sahiptir. Doğal ten üzerinde mükemmel eşitleme sağlamaktadır.

La Roche Posay Güneş Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.