Yandex Metrica

{{title}}

Göz çevresi bakımı yapılırken en önemli konulardan bir tanesi gözaltlarında oluşan torbalanmalar, kırışıklıklar, ince çizgiler, kazayağı gibi cilt sıkıntılarının erken yaşta belirmesiyle can sıkıcı hale gelmektedir. Cilt yüzeyinde meydana gelen yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkması cilt bakımının düzenli olarak yapılması gerektiğine dair cilt yüzeyinin verdiği tepkidir. Çevresel etkenlerden kaynaklanan kir, toz ve güneşin zararlı ışınları cilt sorunlarına yol açmaktadır. Bu nedenle kullanılan kozmetik ürünlerin dikkatlice seçilip cilde uygulanması gerekmektedir.

Hasar gören cilt katmanlarının yeniden yapılanmasına ve oluşan kırışıklık, ince çizgi, kazayağı gibi sorunların giderilmesine yardımcı olan Göz kremi hassas gözaltı çevresi bulunan kişilerin kullanımına uygundur. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan LaRoche Posay Göz Kremi içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde yüz bakımını eksiksiz olarak tamamlar. Göz çevresine en çok zarar veren etken güneşin zararlı ultraviyole ışınlarıdır. Gözaltlarında ve çevresinde lekelenme ve çillenmeye neden olan zararlı ışınlar kalıcı olarak cilt yüzeyine yapışmaktadır. LaRoche Posay Göz Kremi oluşan bu lekelerin ve izlerin kısa sürede yok edilmesine katkı sağlamaktadır. Cildin tüm ihtiyacını gidermeye nem oranını yükseltmeye yardımcı olmaktadır.  Anti aging özelliği ile yaşlanma karşıtı ürünleri ile LaRoche Posay Göz Kremi kullananlar tarafından tercih edilen en iyi Fransız markalar arasında yer almaktadır.

La Roche Posay Göz Kremi Ürünleri

, gözaltlarında oluşan torbalanma ve morlukların azaltılması, zamanla yok olması için geliştirilmiş özel formülü sayesinde göz çevresi bakımını eksiksiz olarak tamamlamaya yardımcı olmaktadır. Düzenli olarak kullanılan ürünler hassas gözaltlarının güçlenmesi ve yeniden canlanmasını sağlamaktadır. Yaşlanma belirtilerini yok etmeye yarayan La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux erken yaşlanma ve olgun ciltlerde meydana gelen torbalanma sorununda giderilmesine yardımcı olmaktadır. Hassas, karma, normal, yağlı tüm ciltlerin kullandığı LaRoche Posay Hydraphase Intense Yeux paraben içermez. Herhangi bir yan etki ve kimyasal madde barındırmaz. Uzun süre kullanım ile sıkılaşma sağlayan bu ürün alerjik reaksiyon göstermez.

, pigment eşitleyici özelliğe sahip olan göz çevresi bakım ürünleridir. Kuru, normal, hassas ve tüm ciltlerin kullanımına uygun olan Göz Kremi ürünleri cilt derisinde oluşan lekelerin giderilmesine ve yeniden oluşmasını önlemeye yardımcı olmaktadır. Göz bölgesinde meydana gelen hassas yapının hasar görmesinden kaynaklanan bu sorunların düzenli kullanım ile kızarıklık, siyah ve kahverengi lekelerin yok olmasını sağlamaktadır. Leke açıcı özelliğe sahip olan La Roche Posay Pigmentclar Yeux, kadın ve erkeklerin ortak olarak kullanmasına uygundur. Nemlendirici bakım ürünü içeriğinde herhangi bir zararlı madde içermez. Paraben bulundurmaz ve LaRoche Posay Pigmentclar Yeux kullananlar tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır.

//
5 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.