Yandex Metrica

La Roche Posay Fondöten

Sonbahar ve kış aylarında havalar soğurken cildimiz nem oranını kaybeder ve şiddetli rüzgâr ve ısı kaybına uğrayan cildimize karşı hassasiyet göstermeye başlar. Düşük toleranslı ve toleranssız ciltler hassas ciltlere göre daha farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklere sahip olunan ciltler bakımlarını düzenli olarak yapmaktadır. Yüzdeki derinin yapısı oldukça ince ve hassastır. Hassas ciltlere sahip olan kişilerin yüz hatlarını belirginleştirmek için kullandığı makyaj malzemeleri güzellik kavramı için atılan ilk adımdır.

4 ürün

    La Roche Posay Fondöten Ürünleri


    Günlük olarak kullanılan kozmetik ürünler arasında yer alan La Roche Posay Fondöten, mükemmel bir makyaj bazıdır. Çevresel faktörlerin neden olduğu, akne ve akne izleri, kırışıklık, ince çizgi, kazayağı ve kahverengi lekelerin kapatılmasına yardımcı olan La Roche Posay Fondötenlerin içeriğinde bulanan güneş koruyucu özelliği ile zararlı ışınlara karşı kalkan görevi üstlenmektedir. Fondöten seçerken en önemli konulardan bir tanesi cilt tonuna uyum sağlamasıdır. Çeşitli renk tonlarına sahip olan fondötenler karma, yağlı ve her cilt tipinin kullanımına göre tasarlanmıştır. Likit, krem gibi formlara sahip olan fondötenler yardımcı aparatlar sayesinde cilde sürülmesi kolaydır. La Roche Posay ürünleri içeriğinde paraben bulundurmaz ve anti alerjik özelliğe sahiptir. Cilt katmanlarında bulunan gözeneklerin tıkanmasına sebep olmaz. Nemlendirici etkisi ile susuz kalmış ciltlerin nem oranını düzenler. Gün boyunca yüz çevresinde parlama ve terleme hissi uyandırmaz.

    LaRoche Posay Toleriane Teint Fluid Corrective, kuru, hassas, normal, yağlı ve karma tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır. Cildin nem ve su oranını düzenleyerek pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olan Toleriane Teint Fluid Corrective güneş koruyucu özelliği ile cildi dış etmenlere karşı korur. Cilt yüzeyinde oluşan hasarları onarmaya ve var olan sorunları azaltmaya yardımcı olan yüz bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde cilde alerjik reaksiyon yaratmaz ve akne, sivilce ve siyah nokta oluşumuna neden olmaz.  Cildi nemlendirirken aynı zamanda tahriş ve kızarıklık, kaşıntı gibi sıkıntı hissiyatı oluşturmaz. Cilde doğal bir parlaklık kazandırır. LaRoche Posay Toleriane Serisi kremsi dokusu ile kullananların memnuniyetini kazanmıştır.

    LaRoche Posay Toleriane Teint Mineral Compact, açık tona sahip olan karma ve yağlı ciltlerinin kullandığı kozmetik kapatıcı ürünler arasında yer almaktadır. Pürüzsüz bir görünüm sağlayan Toleriane Teint Mineral Compact içeriğinde bulunan güneş koruma özelliği sayesinde cilt bakımını kusursuz bir şekilde tamamlamaya yardımcı olmaktadır. İleri düzeyde kapatıcılık sağlayan Toleriane Teint Mineral Compact kullanım sonrasında herhangi bir yan etki yaratmaz. Cildi nemlendirmeye yarayan Compact kapatıcı cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Dermatolojik testlerden ve araştırmalarda başarı ile geçen La Roche Posay Fondöten ürünleri bilinçli makyaj yapan tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. 

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.