sadsad x
asdasd

La Roche Posay Makyaj Ürünleri

7 ürün

  Cildin daha güzel ve kusursuz görünmesini sağlayan makyaj ürünleri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Dermotologlar özellikle hassas ciltlerin makyaj uygulamasında mineral bazlı ürünler kullanmasını tavsiye ediyor. Mineral makyaj ürünleri cilde zarar vermeden doğal yapısını koruyarak cildin daha sağlıklı ve güzel görünmesini sağılıyor. Paraben ve alkol içermeyen doğal içerikleri sayesinde ciltte hassasiyet oluşturmuyor.

  Her cilt tipi için özel olarak tasarlanmış makyaj ürünleri geliştirilmiştir. Cilt yapınıza göre makyaj ürün seçimi son derece önemlidir. Kuru ciltler nemlendirici ve ışıltı verici fondöten tercih etmeliyken, yağlı ciltler yağsız, ince yapılı ve mat fondöten ürünleri tercih etmelidirler. Aksi taktirde yanlış fondöten seçimi ciltte çeşitli problemlere yol açabilir. Örneğin; yağlı cilde sahip bir kişi kuru cilt için fondöten uygular ise cildindeki yağlanma yoğunlaşarak siyah nokta ve sivilce oluşumuna zemin hazırlar. Aynı şekilde kuru cilde sahip bir kişi yağlı cilt fondöten uygularsa cildindeki kuruluk artar ve pul pul görünümünü meydana gelir. Bu durum ciltteki hassasiyete sebep olur ve cildin doğal yapısını bozar. La Roche Posay Fondöten ile bu durumun önüne geçebilirsiniz.

   Makyaj Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Cildinizin daha sağlıklı ve homojen görünmesi için özellikle ten makyajında cilt yapısı ve rengine göre fondöten tercih edilmelidir. Seçeneğiniz BB krem, fondöten veya pudra kendi ten renginizden bir ton daha koyu olabilir. Eğer renk seçimi daha açık veya daha koyu tercih edilirse yüz ve boyun arasında ton farklılığı oluşur. Bu durum cilt bütünlüğünüzü bozar ve homojen görünmesini engeller.

  Cildin güzel ve kusursuz görünmesi için doğru ürün seçimi son derece önemlidir. Kuru cilde sahip kişiler mineral likit fondöten ürünlerini, karma ve yağlı ciltlerin ise mineral kompakt fondöten ürünlerini kullanması tavsiye edilmektedir.

  La Roche Posay Fondöten her cilt tipi ve rengi için farklı ürünler geliştirilmiştir. La Roche Posay makyaj ürünleri seçeneklerinde kuru, karma, hassas ve yağlı ciltler için uygun fondöten, BB krem ürünleri bulabilirsiniz. Renk skalası ise genelde light ve medium olarak iki çeşittir. Renk seçenekleri arasından ten renginize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Peki fondötende renk tercihini nasıl yapılır? Sorusunu cevaplayacak olursak; açık renk tonuna sahipseniz light, orta ve koyu renk tonuna sahipseniz medium rengini tercih edebilirsiniz.

  La Roche Posay mineral fondöten kullananlar da ürünü memnuniyetle tavsiye etmektedir. Sizde La Roche Posay fondöten çeşitlerini bu sayfadan önceleyebilir fiyat avantajı ve hızlı kargo ile hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.