x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Cildin görünümünü iyileştirmek, forma sokmak üzere yapılan cilt bakım ürünleri, cilt bozukluklarını iyileştirmeyi amaçlar. Yapılan bakımlar sonrasında onarımı yapılmış cildin, yenilenmesini sağlamak gerekir.

Yıpranmış cilt kendini yenilemekte zorluk çeker. Cicaplast Serisi, La Roche Posay tarafından iyileştirici özelliğiyle bilinen Madecassol adlı kremin dermokozmetik olarak geliştirilmiş halidir.  Ağda gibi tahriş edici ürünlerin ardından kızarıklıklar ve iç kısımlarında oluşan renk değişimlerine de iyi gelir. Özünde Centella Asiatica yani Aslanpençesi denilen bitkiden faydalanılır. Hindistan, Madagaskar, Güney Afrika ülkelerinden getirilen bitki yaprakları iltihap dağıtıcı, akne ve akne izlerini iyileştirmeye, özellikle bayanların en çok dert yandığı selülitlere birebir iyi gelir.

Bilim adamlarının ilgisini çeken bitkinin yapısında bulunan molekül ile oluşturulan; Madecassoside Manganez, Çinko ve Bakırla birleşerek La Roche Posay’ın Cicaplast Serisi ni oluşturur.

Onarıcı bakım ürünleri arasında yer alan La Roche Posay, kökeni ve patentli formülü ile bebekler dâhil her bireyin kullanımına uygun testlerden başarıyla geçmiştir.

Cicaplast Serisi Ürünleri

Cicaplast Baume B5 ürünü bebeklerin ve yetişkinlerin güvenle kullanabileceği balm şeklinde düzenlenmiştir. Yara ve ciltte irrastasyonlara bağlı sızlama, yanma gibi durumlara karşı yatıştırıcı etkisiyle ferahlık sağlar.

İnsan, hayatı boyunca başından geçen olaylar ve kazalar sonucunda vücudu deformasyonlara uğrar. Rahatsız edici bir görünümle sosyal etkileşimi engelleyen deformasyonlara artık estetik cerrahi müdahalede bulunmak en uygun seçeneklerden biridir. Fakat bu estetik cerrahi müdahaleler sonrasında geçmeyen yaralar oluşturma riski taşısa da kesik ve yarıkları da hızlıca onarabilen Cicaplast Bakım Kremi herkesin alıp kullanabileceği ufak tüp içerisinde etkili bir üründür.

La Roche Posay Cicaplast serisi nin  son ürünü Levres ise dudak bakım kremidir. Onarıcı etkisiyle dudakların rahatlamasını sağlar.

Cicaplast Levres, akne tedavisi gören kişiler üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Akne tedavisine başlamak için karaciğer enzimlerine bakılır. Enzimlerin düzenli çalıştığı tahlillerle belli olur, tedaviye doktor kontrolü eşliğinde başlanır. Akne tedavisine başlayan kişilerin en çok şikâyetçi oldukları konu ise cildin normalden fazla kuruması ve çatlamasıdır. Akne tedavisi sırasında cilt hassaslaşır. Cicaplast Levres çocuk, yetişkin ve akne tedavisi gören kişilerde meydana gelen çatlakların ve hassaslaşan cildin onarımını sağlar.

La Roche Posay Cicaplast

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.