sadsad x
asdasd

La Roche Posay CC Krem

1 ürün

  CC Krem Nedir?

  CC krem açılımı color correction olarak bilinmektedir. Cilt tonunu eşitleyerek kızarıklık ve lekelere karşı anında kapatıcı özelliği sağlar. En iyi CC krem seçenekleri arasında yer alan La Roche Posay CC Krem içeriğindeki termal su sayesinde ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı yatıştırır. Kapatıcı özelliğinin yanı sıra cildin ihtiyacı olan bakımı tamamlamaya yardımcı olur.

  Yüz bakımı yapılırken kadınlar tarafından en çok şikayet edilen konulardan bir tanesi de dış etmenler ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından kaynaklanan cilt yüzeyinde oluşan yapı düzensizlikleridir. Cilt bariyerlerinin kolaylıkla hasar gördüğü özellikle yaz aylarında yaşanan problemlere etki eden unsurların başında ise cilt tonu homojenliğinin bozulması gelmektedir. Onarıcı bakım kremleri ile bu durumun önüne geçilmesi mümkün olsa da dış görünüş açısından kadınlar fondöten ve pudra uygulayarak leke ve kızarıklık görünümünü anlık giderebiliyorlar. Fakat günlük kullanım için cildin yoğun ürünlerle kapatılarak nefes almasını engellemek hassasiyete ve çeşitli cilt sorunlarına sebep olabiliyor. Bu sebeple dermotologlar günlük bakım için CC krem ürünleri tavsiye ediyor.

  La Roche Posay Rosaliac CC Creme SPF 30

  Hassas ve kızarık ciltler için geliştirilmiş koruyucu etkili renkli bakım kremidir. Formülündeki pigmentler sayesinde cilt kusurlarını örterek cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. SPF30 cildi güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı koruyarak hassasiyeti yatıştırır. Her cilt tonu ile uyum sağlayan La Roche Posay Rosaliac CC krem cilt tarafından hızlıca emilir ve cilde homojen bir görünüm sağlar. Kullanım alanı oldukça geniş olan CC krem tek başına uygulandığı gibi, yoğun etki isteyenler için fondöten altına makyaj altı bazı olarak da tercih edilebilir

  La Roche Posay CC krem, hassas, kuru, normal tüm ciltlerin rahatlıkla kullandığı kapatıcı etkisi bulunan yüz bakım ürünleri arasındadır. Ciltte meydana gelen kızarıklık ve renk eşitleyici özelliğe sahip olan La Roche Posay CC krem, istenmeyen lekelerin görünümünü kapatır. Günlük kullanıma uygun olan bu kremler nemlendirici özelliğe sahiptir. Ciltteki su depolayan hücrelerin yeniden canlanmasına yardımcı olur. Paraben, alkol ve sls gibi zararlı kimyasallar içermeyen formülü sayesinde dermotologlar tarafından da sıkça tavsiye edilen ürünler arasında yer almaktadır.

  La Roche Posay Rosaliac CC Creme Nasıl Kullanılır?

  Etkili bir sonuç için cilt yapınıza uygun temizleyici ile cildinizi arındırdıktan sonra uygulamanız tavsiye edilir. Sonrasında parmak uçlarınızla veya bir fırça yardımıyla tüm yüzünüze eşit bir şekilde uygulayabilirsiniz. Günlük bakım için tek başına uygulayabilir, tercihe göre fondöten veya pudra altına nemlendirici baz olarak da tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.