Yandex Metrica

{{title}}

Yüz bakımı yapılırken kadınlar tarafından en çok şikâyet edilen konulardan bir tanesi dış etmenler ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından kaynaklanan cilt yüzeyinde oluşan yapı düzensizlikleridir. Cilt bariyerlerinin kolaylıkla hasar gördüğü özellikle yaz aylarında yaşanan sıkıntılardan bir tanesi olan homojen bozukluğu kullanıcıların cildinde kötü bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır.
Cilt bakımı yapılırken kullanılan LaRochePosay CC kremler hassas ciltlere sahip kişilerin yüzlerinde oluşan kızarıklık ve renk eşitsizliğini düzenlemek adına kullanılan bakım ürünleridir. Kadınların sıklıkla sorun yaşadığı cilt sıkıntılarından biri olan cilt yüzeyinde meydana gelen kızarıklık ve lekelerin giderilmesine yardımcı olan CC kremler, solgun duran ciltlerin ve sivilcelerden dolayı kızarık duran görünümün giderilmesine yardımcı olmaktadır. Özel olarak nemlendirici içeriğe sahip CC kremler birçok markadan markaya değişiklik göstermektedir. Dermokozmetik ürünler arasında doğal olarak hazırlanmış kremler arasında LaRochePosay CC kremi kullananların en çok tercih ettiği ürünlerdendir.

La Roche Posay CC krem, hassas, kuru, normal tüm ciltlerin rahatlıkla kullandığı kapatıcı etkisi bulunan yüz bakım ürünleri arasındadır. Ciltte meydana gelen kızarıklık ve renk eşitleyici özelliğe sahip olan LaRochePosay CC krem, istenmeyen lekelerin görünümünü kapatır. Günlük kullanıma uygun olan LaRochePosay CC kremler nemlendirici özelliğe sahiptir. Düzenli kullanım ile ciltte eksik olan baz oranını düzenler.  Kalın bir yapıya sahip olmayan La Roche Posay CC krem yüksek düzeyde performans göstererek cildi nemlendirir su depolarının yeniden dolmasına yardımcı olur.

LaRochePosay CC Krem Ürünleri

nin ürünleri arasında yer alan CC Kremler renklendirici içeriği ile cilt yüzeyinde var olan leke ve kızarıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Yüz bakımı yapılırken önemli konulardan bir tanesi olan cilt yüzeyinde oluşan sıkıntılar akne ve akne izleri, nemsizlikten kaynaklanan ince çizgiler, kurumuş cilt tabakası kötü bir görünüme neden olmaktadır. Bu görünümü ortadan kaldırmak için çeşitli kozmetik ürünler kullanılsa bile gözeneklerin tıkanmasına neden olan kalitesiz kozmetik malzemeler yeniden cilt sorunlarını ortaya çıkarır. Bu nedenle kullanılan ürünlerin dikkatlice seçilmesi gerekmektedir. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan  içeriğinde bulunan özler sayesinde etkili bir yüz bakım sağlamaktadır. Rosaliac CCKrem yüzeyde oluşan kırmızı ve kahverengi lekelerin kapatılmasına ve düzenli kullanım sayesinde azami düzeyde yok olmasına yarayan cilt bakım ürünüdür. Kalın bir tabaka oluşturmadan cildin nefes almasına izin veren LaRochePosay CC Krem, nemlendirici hızlı bir şekilde cilt katmanlarına doğru emilimini gerçekleştirir. Tolerans düşüklüğü ve toleranssız ciltlerin yüksek düzeyde tolerans kazanmasına yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan termal su ile cildi rahatlatır. CC krem, fondöten yerine kullanımı uygundur. Yeni ve taze bir dokuya kavuşmanızı sağlar.

//
1 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.