Yandex Metrica

La Roche Posay CC Krem

1 ürün

  Cilt tonunu eşitlemek için kullanılan CC kremler (color correction) her türlü kızarıklık ve lekelere karşı anında kapatıcı özellik sunar. Özellikle akne problemi yaşayan veya rengi solgun görünen ciltlerde cilt tonunu eşitleyen CC krem dünyasında termal su katkılı formülüyle La Roche Posay CC Krem iyi bir seçenektir. Kızarıklık karşıtı bakım serisi Rosaliac içinde yer alan bu CC krem, cilt tarafından hızlıca emilen ve iz bırakmayan bir dokuya sahiptir. günlük bakıma uygundur ve fondöten yerine de kullanılabilir. Özellikle hassas, çabuk tahriş olan veya kızarabilen ciltler de rahatlıkla kullanabilir.

  La Roche Posay CC Krem Ürünleri

  Özel olarak nemlendirici içeriğe sahip CC kremler içerik olarak her markaya göre değişiklik göstermektedir. Dermokozmetik ürünler arasında  anti alerjik testleri yapıalrak hazırlanmış La Roche Posay CC krem kullanan kişilerin geri bildirimleri ve tavsiyeleri sonucu anlaşılıyor ki en çok tercih edilen renk düzenleyiciler arasındadır.

  Yüz bakımı yapılırken kadınlar tarafından en çok şikâyet edilen konulardan bir tanesi dış etmenler ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından kaynaklanan cilt yüzeyinde oluşan yapı düzensizlikleridir. Cilt bariyerlerinin kolaylıkla hasar gördüğü özellikle yaz aylarında yaşanan sıkıntılardan bir tanesi olan cilt tonu homojenliğinin bozulması kişinin cildinde kötü bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. Güneş kremleri kullanarak çözülebilen güneş koruma işlevini yine bu kremler sayesinde kısmen de olsa tek bir ürünle çözebilirsiniz.

  La Roche Posay CC krem, hassas, kuru, normal tüm ciltlerin rahatlıkla kullandığı kapatıcı etkisi bulunan yüz bakım ürünleri arasındadır. Ciltte meydana gelen kızarıklık ve renk eşitleyici özelliğe sahip olan La Roche Posay CC krem, istenmeyen lekelerin görünümünü kapatır. Günlük kullanıma uygun olan bu kremler nemlendirici özelliğe sahiptir. Düzenli kullanım ile ciltte eksik olan baz oranını düzenler.  Kalın bir yapıya sahip olmayan CC krem Serisi yüksek  performans göstererek cildi nemlendirir ciltteki su depolayan hücrelerin yeniden canlanmasına yardımcı olur.

  La Roche Posay markasının üretmiş olduğu Rosaliac CC Krem Serisi Ürünleri renklendirici içeriği ile cilt yüzeyinde var olan leke ve kızarıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Yüz bakımı yapılırken önemli konulardan bir tanesi olan cilt yüzeyinde oluşan akne ve akne izleri, nemsizlikten kaynaklanan ince çizgiler, kurumuş cilt tabakası kötü bir görünüme neden olmaktadır. Bu görünümü ortadan kaldırmak için çeşitli kozmetik ürünler kullanılsa bile gözeneklerin tıkanmasına neden olan kalitesiz kozmetik malzemeler yeniden cilt sorunlarını ortaya çıkarır ve bir döngü olarak devam eder. Bu nedenle kullanılan ürünlerin dikkatlice ve cilt tipinze uygun seçilmesi gerekmektedir. Yıllar süren Ar-Ge laboratuvarlarda ortaya çıkarılan La Roche Posay CC Kremleri içeriğinde bulunan özler sayesinde etkili bir yüz bakım süreci sağlamaktadır.

  Rosaliac Serisi renk eşitleyiciler cilt yüzeyinde oluşan kırmızı ve kahverengi lekelerin kapatılmasına ve düzenli kullanım sayesinde azami düzeyde yok olmasına yarayan cilt bakım ürünüdür. Kalın bir tabaka oluşturmadan cildin nefes almasına izin veren La Roche Posay CC Krem, nemlendirici hızlı bir şekilde cilt katmanlarına doğru emilimini gerçekleştirir. Tolerans düşüklüğü ve toleranssız ciltlerin yüksek düzeyde güç kazanmasına yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan termal su ile cildi rahatlatır. CC kremlerin fondöten yerine kullanımı uygundur, 2 farklı ürün kullanarak cildinizi yormadan bakım gerçekleştirmenize olanak sağlar. Yeni ve taze bir dokuya kavuşmanızı sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.