x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Her insan kusursuz bir görünüme sahip olmak ister. Havadan ve dış etmenlerden oluşan akne ve akne izleri, güneş lekeleri, kızarıklar için makyaj yapma ihtiyacı duyarız. Son yıllarda kadınların en çok kullandığı BB kremler çok yönlü etkileriyle doğal bir güzellik sağlıyor. Hassas ciltler için üretilmiş La RochePosay BB Krem yağsız formülü ile La Roche Posay Hydreane serisinin termal su ile içeriğinde komedonejik olmayan ve paraben bulundurmayan ilk BB kremidir. İçeriğinde termal su barındırmasıyla birlikte on iki saat süren nemlendirme sağlayan  BB kremler cildi yatıştırır ve aynı zamanda ferahlatır.

Çok fonksiyonlu  BBKremler, cildi pürüzsüzleştirirken aynı zamanda güçlü korumasıyla cildi yeniler. Yaşlanma karşıtı özelliği ile ciltte oluşan kızarıklık, ince çizgiler ve lekeleri yüksek düzeyde ortadan kaldırır. La Roche Posay BB Krem aynı zamanda fondöten görevi görür. Fondötenler yüzün tamamını kaplaması için kalın kıvama sahiptir. BB kremler, fondötenlere göre daha ince ve hem katı hem de sıvı kıvamıyla sürülmesi kolaylaşarak yazın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

La Roche Posay BB Krem Ürünleri

Dünyamıza yeryüzünden gelen ve atmosferden geçebilen UVA/UVB ışınları yaz kış etkisini gösterir. Güneş ışınlarına maruz kaldığımız zamanlarda içerisinde bulundurduğu SPF20 faktör koruyucu özelliği ile güneş ışığı altında ortalama güneşte yanma süreniz ile eşit koruma sağlar. Cilt tiplerinden bakımı en zor olan hassas ciltlerdir. Hassas ciltler deri tabakasının ince olması nedeniyle kolayca zarar görür ve tahriş olur. Hassas ciltler için geliştirilmiş olan LaRoche Posay BB Krem yağsız formülü ile yağlı ve akne eğilimli ciltler dâhil olmak üzere bütün ciltler için uygundur. BBkrem cildi nemlendirir, renk koruyucu özelliğe sahiptir. Renk koruyuculuğu bulunan birçok ürün vardır. Bu ürünlerin içeriğinde bulunan renk pigmentleri gün sonunda etkisini kaybeder. La RochePosay BB kremler yirmi dört saat etkili özelliği ile renk pigmentleri etkisini kaybetmez, renk koruyuculuğunu sağlar. Makyaj yapmak için fon olarak kullanılabilen BB Krem, nemlendirici özelliği ile cildi rahatsız etmez. LaRoche Posay BB, iki çeşit renk tonuna sahiptir. Açık ton ve orta ton olmak üzere iki çeşit olan BB kremler günlük bakım için tüm özelliklere sahiptir. En önemli özelliklerinden bir tanesi de makyaj malzemelerinin yanı sıra gece temizlenmemesi durumunda cilde zarar vermez. İçeriğinde ayrıyeten E vitamini bulunduran La RochePosay BB kremler, E vitamini ile birçok hastalığa da iyi gelir. E vitamini antioksidan olarak ayrıca kullanılırken nemlendirici özelliğini buradan alır. E vitamini barındıran BB krem cildi iyileştirir, yaşlanmayı geciktirerek Alzheimer hastalığına karşı hafızayı korur. LaRoche Posay Hydreane BB kremleri kullananlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

La Roche Posay BB Krem

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.