sadsad x
asdasd

Kuru Şampuanla Saça Hacim Verme

20 Ocak 2017
Kuru Şampuanla Saça Hacim Verme

Kuru Şampuanla Saça Hacim Verme

Kuru şampuanların kullanımı herhangi bir hastalık durumunda veya kamp gibi suyun bulunmadığı yerlerde saçı kolayca yıkamak için yardımcı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bilinmeyen ise aslında kuru şampuanlar kalıcı bir çözüm olarak değil, günü kurtarmak için üretilmiş olduğu. Son zamanlarda yeni bir trend ile saça şekil vermek için de kullanılmaya başlanan kuru şampuanlar saç stilistlerinin gözdesi olmayı başardı.

Kuru Şampuan Neden Kullanılır?

Kuru şampuan, sprey formu ile saç diplerine sıkılarak yağı emiyor. Saçın temiz ve güzel kokmasını sağlıyor. Fakat tam olarak bir şampuan kadar iyi bir şekilde temizlemiyor. Kapalı ortamlarda saç tellerine yapışan sigara dumanı gibi kötü kokuların giderilmesine, sönük ve yağlı gözüken saçların hacim kazanmasına yardımcı oluyor.

Kuru Şampuanla Saça Nasıl Hacim Verilir?

Saç yıkandıktan sonra ön tarafa atılıyor ve saç diplerine doğru püskürtülen kuru şampuan, saçın yoğun bir şekilde hacim kazanmasını sağlıyor. Saçlarınızı geriye doğru attığınız da sonucu kendi gözlerinizle görmeniz mümkün. Kabarık ve hacimli bir görünüme sahip olan saçların şampuanı emmesi ortalama beş dakika sürüyor. Bu süre geçtikten sonra saçlarınızı tarayarak istediğiniz şekillendirici ile görünümü değiştirebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta saç diplerinin spreyi emmesini sağlamak, parmak uçları ile saç diplerini karıştırılarak emilmesine yardımcı olunmazsa beyaz pudralı içeriği saç diplerinde kalır ve saçın beyazlamasına neden olur.

Batiste Kuru Şampuan

Yaklaşık kırk yıldır saç bakımı konusunda hizmet veren dermokozmetik markası, saçların yıkanmasına gerek bırakmadan kullanmaya uygun olan kuru şampuanı üretmiş. Özel olarak laboratuvar ortamında geliştirilen bu ürün saçın kolayca canlanmasını sağlıyor. Birbirinden çeşitli saç bakım ürünleri ile batiste saç köklerinin onarılmasını ve tüm saç tiplerinin bakımının doğru bir şekilde yapılmasına yardımcı oluyor.

Sizde istediğiniz hacimli ve dolgun saçlara kavuşmak için Batista kuru şampuan ürünlerini kullanabilirsiniz. Dermokozmetika olarak sizlere Batiste ürünlerini tavsiye ediyoruz. Aşağıda Batista ürünlerini sizin için sıraladık. İyi günlerde kullanın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.