sadsad x
asdasd

Koleston

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
33 ürün
    1 2

Koleston Ürünleri Dermokozmetika’da!

Wella Koleston, Almanya merkezli saç bakım markasıdır. 1880 yılında Franz Ströher tarafından kurulmuştur. Saç şekillendirme ve boya konusunda ürünler geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Hem global hem de Türkiye’de saç boyasında sıklıkla tercih edilen markalardan biridir.

Her kadın saçlarının güzel ve bakımlı olmasını ister. Özelikle ilerleyen yaşlar ve çevresel etkenler sebebiyle saçlarda beyaz görünümler oluşur. Bu durumun önüne geçmek için ise genellikle saçlar boyanmaktadır. Koleston markası da geliştirdiği kalıcı saç boyaları ile deneyenlerin beğenisine kazanmıştır. Sadece saçlardaki beyazları kapamak için değil saç rengini değiştirmek isteyenlerin de tercih ettiği boya markaları arasında yer alır.

Koleston Saç Boyası

Her saç rengi için özel olarak hazırlanan Koleston saç boyaları içeriğinde bulunan formül sayesinde saçları boyarken besler ve parlaklık kazandırır. Genel olarak özelliklerine bakacak olursak;

  • Saçlarda maksimum beyaz kapama sağlar.
  • Üstün ve yoğun renk kalıcılığına sahiptir.
  • Saçlarda kusursuz renk eşitliği sağlar.
  • Saçlara parlaklık kazandırır.

Siz de tüm Koleston saç boyası çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.