sadsad x
asdasd

Klar

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
3 ürün

  Klar Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Klar, 20 yıldan fazla süredir çamaşır deterjanı geliştirmektedir. Çevreye duyarlı temiz ham maddelerle özenle hazırlanmaktadır. Klar ürünlerinin üretim aşamasında hiçbir ekosisteme zarar vermez. ECO-GARANTİE sertifikasına sahiptir ve tamamen doğal mineral içeriklerle geliştirilmektedir.

  Tüketicileri önemseyen Klar markası, yüksek performansa sahiptir ve sonuç odaklıdır. Çamaşırlarda oldukça etkilidir. Günlük temizlikte kolay ve pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. Haftalık temizlikte de kullanabileceğiniz güçlü ham maddelerle donatılmış ürünlere sahiptir.

  Klar elde bulaşık yıkama sıvısı, çamaşır yıkama sıvası, çamaşır makine yıkama tozu gibi ürünleri kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Organik Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı; doğal olarak geliştirilen ürün elde bulaşık yıkamak istediğinizde kolayca uygulayabilirsiniz.

  Siz de Klar temizlik ürün çeşitlerine Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.