x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler

Kaş bakımı yanı sıra yapılması gereken bir diğer bakım kirpik bakımıdır. Şekilli kaşların altında gür ve sık kirpikler her kadının hayalini süslemektir. Rimel veya maskara yardımı olmadan dolgun kirpikler için evde doğal yöntemler ile bakım yapılmaktadır. Bunun yanında birde kirpik bakım ürünleri ile de mükemmel duran kirpiklere sahip olmak mümkündür.

Kirpik Bakımı Vücuda Etkisi

Çoğu insan kirpiklerin duruşuna pek önem göstermez. Fakat her kadının en dikkat çekici noktası gözleridir. Göz kapaklarını çevreleyen kirpiklerin daha dolgun ve gür olması bakışların güzelliğini ortaya çıkarmaktadır. Bunun için birçok farklı yöntem ile kirpiklerin dolgunluğu ortaya çıkarılmaktadır. Kullanılan yöntemler arasında takma kirpikler ve rimel maskaralar da dâhildir. Bunlara gerek duymadan doğal görünüme sahip gür ve uzun kirpikler için geliştirilmiş ürünler doğal içeriklerle kirpiklerin uzamasına yardımcı olmaktadır.  Sağlıklı kirpikler için yapılması gereken ilk olarak zarar verecek uygulamalardan kaçınmaktır. Kirpikleri kaşımak kirpiklerin dökülmesine neden olmaktadır. Bunun için göz diplerini kaşımak aynı zamanda bulaşıcı hastalıklarında vücuda girmesine neden olmaktadır. Bir diğer yapılması gereken ise gün içerisinde yapılan makyajın yüzde kalmamasıdır. Kirpiklerde kalan ve topaklanan rimel veya maskara kirpiklerin dökülmesine neden olmaktadır. Bu nedenle kirpiklerin derinlemesine temizlenmesi ve bakım ürünleri ile desteklemek kirpik tüylerinin daha sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olmaktadır.

Kirpik Bakımı Ürünleri

Mavala Uzun Kirpikler, uzun kirpiklere sahip olmak isteyen kişilerin kullanması en uygun olan ürünlerden biri olan Double Lash geliştirilmiş formülü ile ince ve seyrelmeye yakın olan kirpik kıllarının uzamasına ve dolgunlaşmasına yardımcı olmaktadır. Dökülmeyi önleyici ve etkili bir bakım kürüne sahip ürün besleyici niteliğe sahiptir. Bir aylık kullanım sonrasına aktif olarak etkilerini göstermeye başlamaktadır. Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun bir yapıya sahiptir. Diğer ürünlerin aksine gün içerisinde üzerine makyaj yapmaya uygun olan bu bakım ürün düzenli kullanım ile 56 gün içerisinde etkisini tam olarak göstermeye başlamaktadır. Geceleri göz çevresi temizleyici ürünler ile temizlendikten sonra da kullanıma uygun olan Mavala Uzun Kirpikler Double Lash gece boyunca etkisini kaybetmeden bakım yapmaya devam etmektedir.

Ardell Magic Lash Kirpik Uzaması Geliştirici, kirpik diplerini uzatıcı, güçlendirici ve canlandırıcı etkiye sahip yenilenmiş formülü ile kirpik bakım ürünleri arasında yerini almaktadır. Zaman içerisinde kirpiklerin dökülmesini durdurur. Onarılmasına yardımcı olur. Kalem şeklinde dağıtım gücüne sahip Ardell Magic Lash derinlemesine bir etki gösterir.

Kirpik Bakımı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.