sadsad x
asdasd

Kerozan

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Kerozan, beslenme düzenin yetersiz kaldığı durumlarda bireylerin bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla gıda takviyesi ürünleri geliştiren markadır. Siz de Kerozan ürünlerini ketgorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Takviye edici gıda, bireylerin normal beslenme alışkanlıkların takviye etmek amacıyla; vitamin, mineral, protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet ve sıvı formda bulunan ürünlere denir. Genel olarak takviye edici gıdalar, doğal beslenmenin yerine geçmemektedir. Sadece beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda vücuda mineral ve vitaminler ile dışarıdan destek sağlamaktadır. Eğer sizde beslenmenize ek olarak takviye edici gıda kullanmak istiyorsanız sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen Kerozan ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Kerozan Ürünleri

  Markanın en sık kullanılan ürünleri arasında Kerozan tablet formu bulunmaktadır. Özellikle Kerozan 5+5 kullananlar tarafından da sıklıka tavsiye edilmektedir. Kerozan 5+5 yetişkinler için geliştirilmiş sabah ve akşam kullanılan takviye edici tablettir. Ancak burada dikkat edilmesi noktalar mevcuttur. Birçok kişi tarafından kullanılan takviye edici gıda kullanımında bilinci olmak gerekmektedir.  Günlük belirtilen dozların dışına çıkmamak ve düzenli olarak kullanmak ürünlerden alacağınız faydayı da beraberinde arttırır.

  Sizde tüm Kerozan ve diğer takviye edici gıda çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.