x

Kerastase Initialiste Durulanmayan 60Ml

%15 indirim
150,00 TL 127,50 TL
Ref. 3474630493421
Kerastase Initialiste, kökten uca daha güçlü ve parlak saçlar yaratan yapılandırıcı serum.
Yararları
Kök hücre, saç yenilenmesinin temelidir.Cildin alt katmanında bulunan kök hücreler, yüksek yenileyici güce sahiptir.Kerastase 24 yıllık araştırma, 10 yayın neticesinde kök hücrelerinin yenileyici ortamını koruyan Complexe Régénérateur'u yarattı.Bitki teknolojisinden ilham alınarak geliştirilen bu teknoloji sayesinde saçlarınız daha güçlü, parlak ve dayanıklı.
Kerastase Initialiste yapılandırıcı serum sayesinde;
Saçınızın keşfedilmemiş güzelliği açığa çıkacak.Saçlarınızın daha yoğun ve mükemmel biçimde parlak olduğunu hissedeceksiniz.Yapılandırıcı serum saç köklerine etki ederek saçınızın göz alıcı biçimde parlamasını sağlar.Saçlar güçlenerek tarama esnasındaki kırılmalara karşı daha dayanıklı olur.Kısa sürede etkili, kalıcı ve kesin sonuçlara ulaşmanızı sağlar.7 gün içinde saç taranmasıda %93 daha az kırılma sağlar.1 haftadan sonra saç ve saç derisi çok daha sağlıklı görünür.1 ay sonra ise saçlar yitirdiği canlılığını tamamen geri kazanır ve saç kalitesinde artış görülür.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Kerastase Initialiste Durulanmayan 60Ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.