x

Kerastase Densifique 30X6Ml

%15 indirim
500,00 TL 425,00 TL
Ref. 3474630530836
Yararları
Densifique, saç yoğunluğunu arttıran özel bir serumdur.Daha yoğun, hacimli, dolgun ve parlak saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir.Kerastase'ın kök hücre üzerindeki 24 yıllık araştırmasının mucizevi sonucudur.İçerdiği Stemoxydine Molekülü ile kök hücrelerin işlevlerini etkin bir şekilde yerine getirebilmeleri için gerekli ortamın oluşmasını sağlar.Stemoxydine Molekülü, saçın yenilenme potansiyelini arttırır. Kök hücreleri, kök hücre ortamını korur.Sahip olduğu Yapılandırıcı Polimerler sayesinde de saçlarda anında hacim etkisi gösterir.Saçın doğal büyüme sürecinde var olan dinlenme bölümünü harekete geçirerek saçın durağanlığına son verir.Saç köklerini tetikleyen teknolojisi, yeni saç oluşumu ve saç döngüsünün sağlıklı devamı için uyarı yapar.B3, B5 ve B6 vitaminleriyle zenginleştirilen patentli içeriği, saçı bütünüyle besler ve büyümesini destekler.Düzenli kullanımda 10 günde saçlardaki yenilenme ve hacim etkisi kendini gösterir.3 ay düzenli kullanım sonunda ortalama 1700 yeni saç teli oluşur ve mevcut saçlar güç ve canlılık kazanır.
Uygulama
Uygulama adaptörünü seruma takın.Temiz nemli veya kuru saça uygulayın.Direkt saç derisine uygulayın.Masaj yaparak tamamiyle emilmesini sağlayın.3 ay boyunca her gün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Kerastase Densifique 30X6Ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.