sadsad x
asdasd

Kerastase

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Kerastase Paris ürünleri 1964 yılında saç bakım konusunda Redken, Phyto ve Aveda gibi markalarla beraber dünyanın en gelişmiş saç bakım markaları arasına girmiştir. L’oréal’ in alt markası olan Kerastase ürünleri ünlü güzellik merkezlerinde ilk kez hizmet vermeye başlamıştır. Saç bakımında kusursuz sonuçlar ortaya koyan Kerastase ürünleri başlıca saç problemlerine çare olmuştur.

Saç dökülmesi gibi birçok sorunla baş eden bu ürünler saçı güzelliğine kavuşturmaya yardımcı olur. Genel olarak saç sorunları stres, yanlış beslenme ve depresyon gibi etkenlerin baş göstermesiyle meydana gelir. Bu sorunlar ilerleyen zamanlarda kelliğe kadar gitmektedir. Saç dökülmesi, saç yaraları ve saç kırıkları gibi sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olan Kerastase ürünleri kullananlar tarafından en çok tercih edilen saç bakım ürünlerinde en üst sıralarda yer almaktadır.

Fransa’da kurulan Kerastase markası klinik araştırmalardan ve testlerden başarı ile geçmiştir. Dermokozmetik alanında adından sıkça bahsettiren bu marka piyasada özel bir kitleye sahiptir.

Kerastase Elixir K Ultime, Kerastase Densite köpük gibi ürünlerin yanı sıra cilt bakımında da yer alan bu marka birçok kullanıcı tarafından vazgeçilmez olmuştur.
Cilt bakımında etkili vuruşlar gerçekleştiren Kerastase ürünleri nemlendirici, şekillendirici ve yapılandırıcı birçok ürünü ile fazlasıyla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Güzellik kavramı geniş bir alan hitap etmesi nedeniyle Kerastase ürünleri her cilt tipine uygun ürünler geliştirerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır.

Kerastase Keratine Thermique, bakım sütü olarak kullanılan bu ürün dağılmış saçları kontrol etmede etkili güçlü saçlara kavuşmada yardımcı olur. Doğal bakım sütü ısı etkisiyle saçları istenilen şekle sokmada kolaylık sağlar. Ayrıca saçı dipten uca düzleşmesini ve parlaklık kazanmasında etkilidir.

Kerastase Maske Chroma Captive, boya ve boya kalıntısı kalmış saçlarda etki gösteren bu maske saç rengini etkisine alarak kırk gün boyunca saçı parlak ve ışıltılı görünüme kavuşmasını sağlar. Kolayca taranan saçlar elde ettiren Kerastase Maske Chroma Captive ürünü ayrıca güneşin zararlı etkilerinden korur. İçeriğinde bulunan çinko, keten tohumu, UV filtresi ve E vitaminini ile dolgun saçlara sahip olmayı kolaylaştırır.

Kerastase yıpranma karşıtı çimento kremi, tüm cilt tipleri için uygun olan yıpranma karşıtı krem saçın boydan boya ve yıpranmış uçlarını 2600 PPM çimento etkisi ile yeniden yapılandırır. Parlaklık sağlayan Kerastase yıpranma karşıtı çimento kremi saçları eski gücüne yeniden kavuşturur. Yeniden hayat gelen saçlar doğal bileşenlerin yardımı ve parlatıcı maddeler sayesinde saçın görünümünü yeniden yapılandırır.

Kerastase Chronologiste Şampuan Öncesi Bakım, arındırıcı saç bakım ürünleri arasında yer alan bu ürün saçları kökten uca kadar uyarır ve saç derisini tamamen arındırır. Masaj etkisi ile rahatlayan deri saç köklerini besler. Tüm saç tipleri için uygun olan Kerastase Chronologiste Şampuan içerisinde, Kayısı yağı, Seramidler ve Abyssine gibi doğal özler barındırmaktadır. Kullananların tavsiye ettiği ürünler arasında yer alan Kerastase ürünleri saç bakımında mükemmel sonuç ortaya koymaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.