Yandex Metrica

Kaş Bakımı

Vücudumuzun en önemli organını korumaya yarayan kaşlar ter bezlerinden süzülen sıvıyı ve her türlü zararlı maddelerin direkt olarak göz çevresine inmesine karşı koruyucu kalkan oluşturmaktadır. Kaş yapısı kişiye göre farklı şekillerde görünüme sahiptir.

Kaş Bakımı Vücuda Etkisi

Vücudumuzun en önemli organlarından biri olan göz ve göz çevresini korumaya yardımcı olan kaşlar, en az göz bakımı ve cilt bakımı kadar bakıma ihtiyaç duyar. Kaş bakımı için en uygun ürünleri seçmek için doğal içeriklere sahip ürünler kullanmak gerekmektedir. Kaş bakımı yapılırken kaş tüylerinin dolgunlaştırılması ve kaş görünümünü iyileştirici ürünler tercih edilmelidir. Kaş bakımı yapılırken kalitesiz ürünler kullanmak kaş kıllarının dökülmesine neden olmaktadır. Bu yüzden kullanılan ürünler büyük bir önem taşımaktadır. Yüzümüzde birçok ifade yaratmamıza yardımcı olan kaşlar ayrıca bir güzellik unsurudur. Her kaş farklı bir ifade ile belirtilmektedir. Bunlar; kalem kaş, yay kaş, çekme kaş, keman kaş ve çatık kaş olarak sıralanmaktadır. Her yüz tipine göre kaşlar şekil almaktadır. Kaş bakımı için kullanılan birden fazla yöntem bulunmaktadır. İlk sıralarda yer alan bakım şekli doğal yağlar ile yapılmaktadır. Hint yağı, badem yağı ve fındık yağı gibi bakım yağlarını kaş diplerine sürmek kaşların dolgunlaşmasına ve kaş dökülmesini engellemek adına kullanılır. Kaş bakımı aksatılmadan düzenli bir şekilde uygulanması gerekir. Kaş bakımı için yapılan bir diğer unsurlar arasında kaş makyajı, kaş doldurma, kaş kremleri ve kaş kalınlaştırma yer almaktadır.

Kaş Bakımı Ürünleri

Beauty Lash Kaş ve Kirpik Bakım Jeli, maskara fırçası ile kullanımı rahat ve pratik olan bakım jelidir. Vitamin ve protein içeren doğal bitki özleriyle zenginleştirilmiş formülü sayesinde kısa sürede daha dolgun ve bakımlı duran kaşlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Kaş ve kirpik dökülmesini engellemeye yardımcı olan bakım ürünü gece yatarken uygulanması gerekmektedir. Kozmetik ürünler kullanımı öncesi veya sonrası için kullanıma uygun değildir. Yağlı bir yapıya sahip değildir. Bu nedenle gerginlik ve rahatsız bir hissiyat yaratmaz. Boşluk duran bölgeleri istenildiği gibi doldurmaya yardımcı olur. Dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir.

Kaş ve Kirpik Serumu, yeni çıkan kaş ve kirpik bakım ürünleri arasında adını sıkça duyuran Eeose forte serum kalıcı çözümler sağlamaktadır. Makyaj temizleme sonrasında bile güçlü ve dayanıklı etki bırakan kaş ve kirpik serumu on dört gün içerisinde etkisini göstermektedir. Seyrekleşme ve dökülme sorunları ile başa çıkan yardımcı ürün mükemmel bir görünüm için oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.