sadsad x
asdasd

Jowae

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
27 ürün

  Jowae, Patrick Ales tarafından geliştirilmiş olan bir cilt bakım markasıdır. Güney Kore’den ürünlerin hammedesi Fransa’dan ise dermokozmetika yöntemler esas alınarak üretilen tüm ürünler kullananların beğenisine sunulmaktadır. Frans ve Güney Kore işbirliğinden doğan Jowae tüm ürünlerinde cildin doğal dengesine kavuşmasını hedeflemektedir. Bu doğrultuda ilerleyerek, ürünlerini geliştirir. 

  Cildin ihtiyaçlarını gidermek amaçlı geliştirilen Jowae ürünleri, cilt bakımında dört adım esas alarak ürünlerini oluşturmuştur. Bu adımlar; cilt temizliği, hazırlama, nemlendirme ve maske aşamalarıdır. Tüm Jowae ürünler cildinize detaylı olarak bakım yapar ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

  Jowae, cilt bakım ürünlerinin hammadde temelinde Lumifenol kullanmaktadır. Özenle seçilmiş olan hammaddelerle harmanlanan bu ürünler cilt bakımınızda etkili sonuç almanız için geliştirilmiştir. Cilt sorunlarını bilerek bu sorunlara çözüm olması için birçok bakım ürünleri hazırlanmıştır. Cilde yararlı olan bu ürünlerin %90’ı doğal hammaddelerden elde edilmiştir. Karma, yağlı, kuru ve hassas her cilt tipine uygun olarak üretilen bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Jowae kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

  Jowae Balancing Mattifying Fluid  Matlaştırıcı Yapıda Krem

  Ciltteki yağ ve nem dengesini kontrol altına almayı sağlayan Jowae matlaştırıcı jel krem, karma ve yağlı cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Matlaştırıcı etkiye sahip olduğu için ciltteki sebum(yağ) seviyesini dengelemenize yardımcı olur. Cildinize mat bir görünüm kazandırır.

  Jowae Wrinkle Smoothing Eye Serum Göz Çevresi için Bakım Serumu

  Cilt bakımında bir diğer önemli kısım göz bölgesidir. Göz bölgesi hassas ve ince bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kullanılan bakım ürünlerinin cilt özel olarak geliştirilmiş olması gerekir. Jowae Wrinkle Smoothing Eye Serum, ati-aging özelliği sayesinde yaşlanma karşıtı bir göz çevresi bakım kremidir. İçeriğinde hyaluronik asit bulunduğu için çizgi ve kırışıklıkları en aza indirgemenize destek olur. Yüzdeki yorgun görünümü de giderir.

  Sizde Jowae ürünleri ile cilt bakım rutininizi tamamlayabilir, tüm çeşitlerine Dermokozmetika’dan uygun fiyat, hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.