x

J.F. Lazartigue Hacimlendirici Şampuan 200ml

%20 indirim
129,13 TL 103,30 TL
Ref. 1208

ÜrünAdı: J.F. Lazartigue Intensive ScalpRevitalizer Serum - Dökülen Saçlar için Soya Plasentalı Saç Kökü Canlandırıcısı10 amp.

Marka: J.F.Lazartigue

Özetbilgi: Doğal özleri sayesinde, cansızsaç köklerinizi onarmaya yardımcı olan serum tüpleridir.

Ürün hacmi :10 adet amp. tüp

Etki alanı: Saç bakımı için serum ampül

Kullanımauygun ciltler: Dökülen saç tiplerineuygun ciltlerde kullanıma uygundur.

ÜrünÖzellikleri: Saçlarınızın yıpranmış ve dökülmüş görüntüsünü ortadan kaldırarak,saçların yeniden canlanmasını ve çıkmasını sağlar.

Sonuç:

  • Her tip saç derisi için uygun olanserum tüptür.

  • Saç köklerini güçlendirir ve sağlıklısaç gelişimini sağlar.

KullanımŞekli:

  • Ampulün tamamı, dökülmenin yoğunolduğu bölgelere yoğunlaşarak, temiz saç derisine uygulayınız.

  • Parmak uçlarınız yardımıyla masajyapınız.

  • Saç dökülmesinin derecesine bağlıolarak her gün ve ya gün aşırı 1 adet ampul kullanınız.

  • Daha etkili bir sonuç için, cilttipinize ve saç dökülme derecesine bağlıolarak; uygun olan, serinin diğer saç ürünleri ile en az 6 ay kullanılmasıönerilir.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
J.F. Lazartigue Hacimlendirici Şampuan 200ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.