sadsad x
asdasd

J.F. Lazartigue

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
12 ürün

  Jean François Lazartigue, Fransa'nın en ünlü saç bakım uzmanlarından biridir. Kariyerine bir kuaför olarak başlamış ve Aralık 1963'te Paris'teki "Rue de Courcelles" adlı ilk salonunu açmıştır. Saç şekillendirme tekniklerinden başladığı yola saç sağlığıyla ilgilenmesiyle boyut kazandırmıştır. 1972 yılına gelindiğinde salon, saçların en kaba dokularını rahatlatmak için Paris'te önemli bir merkez olarak kuruldu. Bugün, hala Fransız editörlerin ve en zorlu müşterilerin favorisi olarak anılmaktadır.

  JF. Lazartigue Saç Bakım Ürünleri

  Gerçek bir saç tutkusu tarafından yönlendirilen Sayın Lazartigue, oksidasyon rengiyle aşırı işlenmiş saç dökülmeleri, permalar, düzeltme, ütüleme ve hatta günlük üflemeyle kurutma gibi birçok saç sorunuyla karşılaştı. Bu sorunları çözmek amacıyla, saçlarını onarmak, korumak ve süslemek için kendi ürünlerini yaratmaya karar verdi. 1976'da, jf Lazartigue markası muazzam yenilikçi ürünler yaratarak doğdu.

  Olağanüstü bir başarıya imza atan JF. Lazartigue, Fransa'da saç ve kafa derisi analizi yapan belli başlı saçbakımı merkezleri geliştirdi. Bu bilgisayarlı mikroskop, her bir müşteri için kişiselleştirilmiş bir tedavi reçetesi oluşturur. Ayrıca, cilt bakımında olduğu gibi aynı malzemeleri (AHA, kollajen, vitaminler) saçBakımına dâhil eden ilk kişi oldu. Kendine özgü bir girişimci, gücünü ve bilinçliliğini müşterilerin ihtiyaçlarına odaklıyor. Onun çarpıcı ürünleri, müşterilerine tedavilerine bağımlı olmalı ve sürekli yenilik ile saçbakım endüstrisinde devrim yaratmıştır. JF. Lazartigue ürünleri Türkiye’de birçok noktada satışa sunulmaktadır. Kullanıcıların saçbakımında güvenle kullanabileceği ürünler hem güzellik salonlarının hem de bayanların en çok tercih ettiği markalar içinde olmayı başarmıştır.

  Lazartigue Saç Bakımı Ürünleri Saça Katkısı

  Lazartigue saç bakımı ürünleri, birbirinden farklı saç tipleri için özel olarak tasarlanmaktadır. Marka geliştirdiği ürünler pek çok ürün ile saç üzerinde oluşan sorunlara çözüm yolları sunmaktadır. Saç derisinin bakımını gerçekleştirir. Parlaklık ve canlılık kazandırır. Yağlı saç tipine sahip kişiler için özel olarak üretilmiş şampuan ürünleriyle yağın derinlemesine giderilmesini sağlar. Saç köklerini güçlendiren bir etkiye sahiptir. Hava kirliliğinin yol açtığı hasarı onarmaya yardımcı olur. Bütün bu saç ürünlerine ek olarak, dolaşık saçları taramak ve açmak için, saça şekil vermek için geliştirilmiş ürünlerin yanı sıra, güneşe maruz kaldıktan sonra kullanılması için özel olarak geliştirilmiş güneş sonrası şampuanları da bulunmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.