sadsad x
asdasd

Jane Iredale Rimel

5 ürün

  Jane İredale Rimel Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Her kadın için göz makyajı oldukça önemlidir. Göz makyajını ise tamamlayan unsurların başında rimel gelmektedir. Rimel diğer adıyla maskara, kirpikleri kıvırmak, uzatmak, gözlerin belirgin görünmesini sağlamak ve bakışlara anlam katmak için kullanılan makyaj malzemelerindendir. Sizde göz makyajınız iddialı ve çarpıcı bakışlar elde etmek istiyorsanız, mineral makyaj markası olan Jane İredale rimel çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Jane Iredale Longest Lash Maskara

  İçeriğinde bulunan yosun özleri kirpiklerinizi besler ve daha sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Özel olarak tasarlanmış tüp ve lifli fırçası sayesinde kirpiklerinizi tek tek ayırarak istediğiniz hacmi kazandırır. Eğer sizde kirpiklerinizi uzun göstermek istiyorsanız bu ürün sizin için oldukça ideal diyebiliriz.

  Jane Iredale PureLash Lengthening Maskara

  Hem kirpiklerinizin dökülmesini önlemek hem de gözlerinize maskara uygulamak istiyorsanız bu ürün tam da size göre! Çünkü içeriğinde buğday proteinleri kirpiklerinizi besler, kırılma veya dökülmeleri önler. Tasarımı sayesinde ise kolayca sürüş imkanı sağlarken kirpiklerinizi kıvırır ve uzatır. Siyah veya kahverengi maskara renk çeşitlerinden istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

  Maskara Nasıl Sürülür?

  Maskara sürüş tekniğinize göre kirpiklerinizi daha hacimli, uzun veya dolgun gösterebilirsiniz. Kirpiklerinizin temiz ve kuru bir şekilde olmasına özen gösterin. Kirpiklerinize bir maskara bazı uygulayın. Yoğun kirpik görünümü istiyorsanız, öncesinde kirpik kıvırıcılardan faydalanın, daha sonra maskarayı önce yatay daha sonra iç kirpik kısımlarına doğru dikey şekilde tutarak uygulayın.

  Jane İredale markasının maskara çeşitlerinin yanı sıra Jane iredale bb krem, fondöten, pudra gibi birçok makyaj ürün çeşitlerini de yelpazesinde barındırır. İçeriğinde bulunan doğal formüller sayesinde makyajınızın daha sağlıklı ve parlak olmasına yardımcı olur.

  Sizde makyajınızı mineral içerikli ürünlerle tamamlamak istiyorsanız, tüm Jane İredale ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.