sadsad x
asdasd

Jane Iredale Fırça

9 ürün

  Jane İredale Fırça Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Makyaj uygulamasında kullanılan ürünler kadar, tercih ettiğiniz makyaj fırçaları da oldukça önemlidir. Çünkü makyajın kusursuz görünmesi kullandığınız fırça yapılarına bağlıdır. Yanlış fırça tercihi yapıldığında makyajınızda fırça izlerinin oluşmasına neden olursunuz. Bu durumu önlemek adına her makyaj uygulaması için ayrı olarak geliştirilmiş olan Jane İredale makyaj fırça çeşitlerini kategorimiz incelemenizi öneririz.

  Jane Iredale Foundation Brush - Fondöten fırçası

  Likit yapıdaki tüm fondötenleri uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bu fırça yardımı ile fondöteninizi cildinize eşit ve homojen bir şekilde dağıtabilirsiniz. Aynı zamanda fondötenin kapatıcılığını arttırır, cilde kolayca emilim sağlamasına yardımcı olursunuz.

  Jane Iredale Dome Brush - Allık Fırçası

  Ten makyajının renkli görünmesini sağlayan allık, elmacık kemiklerine uygulanır. Bu uygulama için özel olarak tasarlanmış yuvarlak uçlu yapıda olan Jane Iredale Dome Brush allık fırçası toz veya likit allıkların cilde kolayca uygulanmasına imkan sağlar.

  Jane Iredale Chisel Powder Brush - Pudra Fırçası

  Ten makyajının kalıcılığını arttıran pudranın kolayca uygulayabilmeniz ve dağıtabilmeniz için ideal bir pudra fırçasıdır. Doğal kıl yapısıyla pudrayı cildinize eşit bir şekilde yayılmasına yardımcı olur.

  Jane Iredale Eye Contour Brush

  Yüz hatlarınızı belirginleştirmek için kontür uygulamanızı daha pratik uygulama imkanı sağlayan bu fırça eğilim yapısı sayesinde ürünü elmacık kemiklerinize kolayca sürmenize yardımcı olur.

  Jane Iredale Blending Brush

  Genel makyaj fırçası olarak adlandırılan bu fırça yapısı sayesinde hem toz hem de likit ürünlerin cilde kolayca dağılımını sağlar. Böylece makyajınızda kusursuz görünüm elde etmiş olursunuz.

  Fırça Temizlemenin Püf Noktaları

  Makyaj uygulamasının daha sağlıklı ve etkileyici olması için kullandığınız fırçaları düzenli olarak temizlemek gerekir.  Fırçalarınızı temizlerken Jane Iredale Botanical Brush Cleanser  fırça temizleyici spreyden faydalanabilirsiniz. Bu sprey fırçalarınızı fırça kıllarına zarar vermeden derinlemesine temizler ve daha uzun süre kullanma imkanı sağlar. Burada dikkat edilmesi gereken nokta fırçaları temizlerken metal kısmına temizleyici ürünün gelmemesine özen göstermek. Son olarak kurutma işleminde ise fırçaları oda sıcaklığında dik ve aşağı doğru bakan pozisyonda kurutmak gerekir.

  Sizde makyaj uygulamanızı Jane İredale fırça çeşitleri ile profesyonel hale getirmek istiyorsanız, tüm fırça çeşitlerine Dermokozmetika’dan inceleyebilir, hızlı kargo, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.