sadsad x
asdasd

Jane Iredale Bronzer

5 ürün

  Jane İredale Bronzer Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Bronzer, ten makyajında cilde bronz bir görünüm vermek için kullanılan makyaj ürünlerinden biridir. Cilde bronzluk vermesinin yanı sıra kontür görevi de görür. Yüzünüzü boyutlandırmak, gölgelendirmek ve yüzünüzün rengini ısıtmak için sıkça tercih edilmektedir. Bu noktada mineral makyajın öncülerinden olan Jane İredale bronzer çeşitlerini keşfetmenizi öneririz. O halde bronzer çeşitlerini birlikte inceleyelim.

  Cilt dostu makyaj yapmanın önemini vurgulan Jane İredale ürünleri parfüm, alkol ve yapay boya içermez. Doğal ve ışıltılı makyaj uygulamanıza yardımcı olur. Bronzer çeşitlerinden başlıcalarına bakacak olursak;

  Jane Iredale Bronzer Refill

  Dört tamamlayıcı renk ile gözlerinizi, dudaklarınızı ve yanaklarınızı canlandırabilirsiniz. Bronzlaştırıcı olarak elmacık kemiğine, çeneye, burna ve alın kısmına uygulayabilirsiniz. Açık rengini ise yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz. Örneğin; göz içi veya kaş altı. Koyu renkleri ise yanaklarınıza kontür şeklinde sürerek, yüzünüzü istediğiniz gibi boyutlandırabilirsiniz.

  Jane Iredale So Bronze - Bronzlaştırıcı Mineral Allık

  İçerisinde cildi koruyan ve besleyen antioksidanlar bulunur. Ten makyajınızda kontür uygulaması için kullanabileceğiniz bronz bir pudradır. Cildinize ışıltı ve doğal görünüm kazandırır.

  Bronzer Seçmenin Püf Noktaları

  Her makyaj malzemesi gibi bronzer tercih ederken de dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bronzer seçerken cilt renginiz göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi takdirde ten makyajınızda yapay bir görünüme ulaşırsınız. Genellikle bronzer seçimlerinde cilt renginizden iki ton koyu bronzer rengi seçmeniz önerilmektedir. Bronzer uygularken ise büyük yapıdaki fırçalardan destek alabilirsiniz. Böylece makyajınızı daha kolay şekilde uygular ve doğallık katmış olursunuz.

  Cilde zarar vermeyen, cildinizi koruyan, besleyen Jane İredale bronzer çeşitlerinin yanı sıra fondöten, pudra, dudak ve göz makyajı için geliştirilmiş olan geniş ürün yelpazesine sahiptir.

  Sizde makyajınıza mineral makyaj markası olan Jane İredale ürünleri ile doğallık katmak istiyorsanız tüm çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne hızlı kargo, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.