sadsad x
asdasd

Isı Bandı

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Gün içerisinde ofis ve araba gibi sabit durulan yerlerde duruş bozuklukları meydana gelmektedir. Bu durumlar vücudun belli bölgelerinde sorunlara yol açar. Bu sorunların giderilmesi için ısı bandı kullanmak uzun vadede etkili sonuçlar çıkarmaktadır. Özellikle oturan kişilerin bedenlerinde meydana gelen kasılmaları önleyen bir yapıya sahiptir.

Isı Bandı Vücuda Etkisi

Günlük yaşam koşulları içerisinde belli hareket sınırları dışına çıkmak pek mümkün olamıyor olabilir. Bu nedenle hareket özgürlüğünü yerine getirmek adına üretilen ısı bandı ürünlerini kullanmak oldukça büyük bir fayda sağlamaktadır. Spor yaparken, otururken ve koşarken yanlış bir hareket sonrasında bel ve diz kapaklarında kayma meydana gelebilmektedir. Eski zamanlarda oluşan bu kaymalar yakı ve bel korsesi ile dinlenerek tedavi edilmekteydi. Son zamanlarda yetkili kişiler tarafından üretilen ısı bandı ürünleri vücudun rahatlamasına oldukça destek göstermektedir. Kas problemleri olarak adlandırılan bu duruş bozuklukları günlük hayatta yapılan aktivitelerin olumsuz olarak etkilenmesine yol açmaktadır. Aynı zamanda bedenin bıkkın ve mutsuz görünmesini sağlamaktadır. İlaç içermeyen formüllerle üretilmiş bu bantlar kısa sürede kasların rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Görünüm olarak dikkat çekmeyen ve etraftaki kişileri rahatsız etmeyen bir yapıya sahiptir. Formülünde herhangi bir koku zerreciği bulundurmaz bu sayede günlük yapılacak işlerin aksamasına ve sarkmasına gerek bırakmaz. İstenilen yer istenilen zamanda kullanılmasında herhangi bir sıkıntı yoktur. Özel olarak tasarlanmış görünümü ile ısı bandı kullananlar tarafından hem beğeni kazanmış hem de sıklıkla tercih edilmiştir.

Isı Bandı Ürünleri

Panaheat Isı Bandı 2li, boyun, sırt ve omuz bölgesinde meydana gelmiş ağrıların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kas üzerine yapışarak anında etki göstermeye başlar. Panaheat Isı bandı ürünü içerisinde iki adet bulunmaktadır. Özel olarak tasarlanmış formülü ile kısa sürede çekilen ağrıların son verilmesine yardım etmektedir. Özellikle masa başında ofis çalışanları ve spor yapan kişilerin yaptıkları hareketler bu ağrıların çoğalmasında büyük bir etki uyandırmaktadır. Özellikle spor yaparken yapılan yanlış tek bir hareket kişilerin sakatlanmasına kadar oldukça büyük bir zarar meydana getirmektedir. Ağrılarla sonuçlanan bu davranışlar günlük hayatın aktivelerini bozmada etkili olmaktadır. Bu ağrılar kendi kendine geçme olasılığı çok azdır. Bu nedenle iyi bir bakıma ihtiyaç duyulur. Panaheat Isı Bandı sekiz saat boyunca ısınma sağlar ve vücudun yumuşamasına yardımcı olur. İlaç kullanılmadan üretilen bu ürün sayesinde rahat ve serbest hareketler yapmak basit ve kolay bir hal almaktadır. Rahatsızlık duyulan bölgeye bu ürünün yapıştırılması gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.